W roli głównej: Pierpaoli Krem nawilżający i łagodzący dla niemowląt i dziecil Eco Bio Sense’

Tym razem to Różyczka ma coś do powiedzenia, bo to ona zaprzyjaźniła się z uroczym ślimaczkiem na etykiecie. Uśmiecha się do niego i gada, kiedy ja masuję jej skórę naszym nowym bohaterem – Kremem nawilżającym i łagodzącym dla niemowląt i dzieci Eco Bio Sense’ marki Pierpaoli! Tak, tak – tym, który możecie wygrać w Lili – TUTAJ!
Linia Sense’ marki Pierpaoli, przeznaczona do pielęgnacji maluszków zauroczyła mnie na samym początku swymi opakowaniami. A dokładniej uroczymi etykietami pełnymi rysunków pełnych życia prosto z łąki! Kremik, który przyszło nam z wielką przyjemnością wypróbować, chronił z etykiety ślimaczek. Jak już wyżej wspomniałam – Róża go uwielbia! Trzeba przyznać, że grafika kosmetyków dla dzieci w pełni trafiona!
Dobrze jednak wiemy, że nie same opakowania są ważne, więc przejdźmy do samego kremu. Jest niezwykle lekki, płynny niczym mleczko, bezpieczny i delikatny. Wchłania się bardzo szybko, subtelnie i nienachalnie pachnie. Dla dzieci więc idealny, z ręką na sercu. Pozostawia skórę nawilżoną, bez tłustej warstwy. Mam wrażenie, że też ja koi i ratuje nam lekko przesuszone miejsca na ciałku. Dobrze się dozuje i łatwo zamyka. Po prostu – praktyczny i skuteczny.
Myślę, że jego istotną zaletą jest cena. Kosztuje 39,99zł, a jest to zakup o tyle dobry, że krem jest wydajny, a w opakowaniu znajduje się 125ml. Do tego oczywiście dochodzą ekologiczne certyfikaty i bardzo dobry skład. Warto tez wspomnieć, że „w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia alergii produkt jest poddawany testom na zawartość metali ciężkich. Obecność niklu jest mniej niż 0,05 mg/l”. 
I jeszcze jeden mały cytat: „zawarte w nim aktywne składniki, masło shea-karite i aloes z biologicznych upraw jednocześnie przenikają przez skórę, odżywiając, nawilżając i wzmacniając jej naturalną ochronę przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Pozostałe składniki to olej sojowy, olej ze słodkich migdałów, oliwa z oliwek także z biologicznych upraw oraz skwalen roślinny”.
Róża chciałaby bardzo dodać, że kremik poleca, ale jeszcze nie umie… 🙂
Zapraszam raz jeszcze do konkursu z dystrybutorem Pierpaoli – ItalBioEco.pl, w którym do wygrania są kremy i szampony tej linii – TUTAJ!

Facebook