O mnie

Chciałabym inspirować! Chciałabym, abyście zaglądali tu chętnie i wyglądali nowych inspiracji. Chciałabym wciąż wymyślać nowe przepisy i wynajdywać nowe ciekawostki.
Mam wspaniałą córeczkę, cudownego męża i poczciwego wiernego psa.  I mam Was – czytelników mojego bloga! I dzięki temu często się uśmiecham!

Prowadzę warsztaty kosmetyki naturalnej, o których więcej przeczytacie TUTAJ. Zapraszam do współpracy zarówno firmy i instytucje, jak i mniejsze indywidualne grupy przyjaciół, szczególnie z okolic Krakowa. Piszę do magazynów i portali kobiecych artykuły dotyczące naturalnej pielęgnacji, SPA i wellness.Tworzę przepisy na domowe kosmetyki.

Fotografuję, realizuję sesje produktowe i tematyczne.

Współpracuję z producentami, dystrybutorami i właścicielami sklepów z kosmetykami naturalnymi oraz z salonami urody o profilu naturalnym.

Wspieram marketingowo i graficznie. Udzielam porad konsultingowych, pomagam w doborze odpowiednich narzędzi promocyjnych, wyborze najlepszych marek, kontakcie z dystrybutorami, itp.

Bloguję. Łączę społeczność. Pokazuję to, co warte jest pokazania.


Zapraszam do Lili i do kontaktu!

 Adriana Sadkiewicz
lilinatura@lilinatura.pl
tel. 608 334161
7
Adriana Sadkiewicz
Z wykształcenia geograf turyzmu i marketingowiec. Wyspecjalizowałam się w usługach turystyki zdrowotnej i wellness & SPA. Pracowałam w konsultingu SPA & wellness oraz bezpośrednio w hotelach SPA w Polsce i za granicą, dzięki czemu nie obca jest mi profesjonalna kosmetyka pielęgnacyjna. Jestem pasjonatką kosmetyki naturalnej. Od wielu lat prowadzę autorskie warsztaty hobbystyczne (m.in. podczas festiwali PROGRESSteron, w Meli-Melo Akademii Rozwoju Kobiet, z Pracownią Poskrzydła, dla licznych firm i instytucji, podczas spotkań integracyjnych i in.) oraz redaguję artykuły do magazynów i portali kobiecych. Prowadzę inspirujący blog www.LiliNatura.pl. Przez dwa lata byłam właścicielem sklepu z kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi. Co najważniejsze, jestem szczęśliwą mamą małej Róży.
Lubię inspirować! Pokazywać zwyczajne rzeczy w niebanalny sposób. Sprawiać, że codzienność nabiera nowego blasku.

Publikacje:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Facebook