Post Sponsorski: Gałecka Dekoracje

Przedstawiam Wam dzisiaj jednego ze sponsorów Lili – niesamowity, klimatyczny sklepik z naturalnymi autorskimi i oryginalnymi dekoracjami – Gałecka Dekoracje. Osobiście jestem całkowicie zauroczona zarówno sklepem, jak i pomysłami właścicielki!

Najlepszym opisem sklepiku i jednocześnie zaproszeniem Was do niego będą słowa samej właścicielki…

Od zarania dziejów człowiek otaczał się pięknymi przedmiotami, dzięki nim wzbogacał swoje wnętrze i swoje otoczenie. To one dopełniają klimatu pomieszczenia, czyniąc z niego niepowtarzalne miejsce odpoczynku, pracy, snu…
Staram się tworzyć właśnie takie przedmioty, które będą wypełniać naszą przestrzeń życia, czyniąc z niej coś wyjątkowego. Dekoracje adresowane są do każdego wnętrza – w domu, czy w biurze. To także dobra propozycja na nietypowy prezent. Przeznaczone dla osób, które pragną posiadać element dekoracyjny jedyny i niepowtarzalny – każdy wykonywany jest ręcznie, każdy jest inny. W każdy wkładam swój pomysł, pracę i zaangażowanie.
Zdecydowanie skłaniam się ku naturalnym roślinnym materiałom, czasem łącząc je z ceramiką lub drobnymi elementami ozdobnymi.

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami, zapraszam do zakupów.
Pozdrawiam,
Aleksandra Gałecka

Mam nadzieję, że z przyjemnością zaglądniecie do Gałecka Dekoracje – TUTAJ!

Facebook