Po-Weekendowe Cuda no21

Takie tipi (1) to spełnienia marzeń każdego dziecka… A mamusi podobają się szczególnie kolory i dodatki! Jak tylko zobaczyłam te cudne Pacz!tipi, wiedziałam, że je Wam pokażę! Warto, prawda?
Green Gate (2) jest stanowczo jedną z moich ulubionych marek z akcesoriami domowymi. Na ich blogu ostatnio pojawiły się piękne propozycje wielkanocne i… no… przepadłam…
Lilabox.pl (3) to nowy przeuroczy sklepik z biżuterią autorki bloga Design Your Life. To takie spełnienie marzeń. Życzę powodzenia z całego serca, a Wam polecam wspaniałe bransoletki.
Niesamowity pomysł na wiszący świecznik (4) z kawałka pnia, z sukulentami i stojącymi prostymi świecami. Pewnie wymaga nieco pracy, ale efekt jest zachwycający!
Bardzo spodobały mi się grafiki – Fine Herbs (5) i jeszcze bardziej – It’s a beautiful world (6)!
Barwy oceanu (7)… do zainspirowania, do wykorzystania, do podziwiania. No i do rozmarzenia…
Brakuje Wam świeżych kwiatów na stole? Wykorzystajcie cytrusy i zróbcie taką właśnie kompozycję (8)! Z pewnością nie tylko ładnie wygląda, ale jeszcze cudnie pachnie!
Miałyśmy przyjemność uczestniczyć z Różyczką w niedzielę w warsztatach umuzykalniających dla maluszków podczas krakowskiej edycji Festiwalu PROGRESSteron. Wytańczyłyśmy się, wyśpiewały, Róża pogwiazdorzyła i… znalazła chyba sobie nowego adoratora:) Zajęcia bardzo polecamy i polecamy także prowadzącą panią Edytę Porębę i jej Zakręcalnię!
Facebook