Po-Weekendowe Cuda no76

Przecudne ubranka dla dziewczynek! Ta kurteczka jest wspaniała (1). Cena tylko trochę przytłacza, ale co tam – oczy cieszy! 🙂 Z Besmall.
Ogromnie podobają mi się te wieszaczki na biżuterię i powieszone na nich naszyjniki. Motywy gór są cudowne, a i domki z przyjemnością powiesiłabym na ścianie. No i te pastele… (2, autorstwa Shlomit Ofir). (a tak jeszcze tylko dopiszę, że wszystko mi się u tej pani podoba 🙂 ).
Jedno z bardziej apetycznych zdjęć produktowych jakie widziałam. Takie lodowe sandwicze to aż chce się zjeść. A ich smak i przez ekran czuć 🙂 Mógłby mi ktoś takie zrobić? 🙂 (3, Jenis)
Której z nas nie przydałby się taki organizer? Prosty, w drewnie, praktyczny. Tylko gdzie położyć, jak w łazience już nie ma miejsca… (4, lessandmore).
Przepiękne karty z monogramem do ściągnięcia! Idealne na Dzień Matki. A co najważniejsze – możemy sobie ściągnąć i wydrukować kartkę z dowolna literką! Cudne! (5 – Elegance and Enchantment
Jedni lubią sowy. Inni koty. Ja uwielbiam motyw lisków! Ta bluza mi się marzy! (6, ONE MUG A DAY)
Prosty, szybki do zrobienia, a jakże przyjemny i jak dobrze pielęgnuje! Puder do kąpieli rumiankowo-lawendowy. Trzeba przyznać, że butelka i etykieta również dodają mu uroku! (7 – Handmade Mood)
Kolejne świetne torby i plecaki. Z Moos Design (8).
I dziewiąteczka czyli nowości z Lili in the Garden 🙂 
Jest w końcu! Pierwsza z planowanych
wspaniałości! Przyjechała z dalekich Indii. Z magicznego Radżastanu!
Najpiękniejsza biżuteria jaką widziałam! W srebrze i srebrze pozłacanym
żółtym i różowym złotem. Z najpiękniejszymi naturalnymi kamieniami. Jak z
bajki! Na zdjęciu jest mały przykład, bo kolorów i kombinacji mamy więcej!
Jako, że to wszystko prawdziwe, musi jeszcze przejść przez urzędy, a
potem wyląduje sobie w sklepie i już mam nadzieję – na nowej stronie!
Podoba się?
A tymczasem zapraszam na nowości, które już są w sklepie (10). Między innymi takie zwariowane naszyjniki, które można nosić na milion sposobów! Wpadajcie —> Lili in the Garden!

Na koniec, polecam filmik, który nastraja niezwykle pozytywnie!

Facebook