NapisałaAdriana Sadkiewicz

Konkurs: Coś miłego dla kogoś bliskiego z Pierpaoli + wyniki!

Zacznę od wyczekiwanych wyników konkursu z marką WISE! Dziękuję Wam wszystkim za bardzo majowe komentarze! Doprawdy słonecznie się zrobiło. Subiektywną nagroda postanowiłam nagrodzić wpis autorstwa 
kisieltruskawkowy
Na pocieszenie:) No i serdecznie się uśmiechałam czytając! Otrzymujesz zatem balsam Wise!
Pozostałych zwycięzców losowałam –  i tak:
Szampon WISE wędruje do JAGI
Żel pod prysznic wędruje do Eweliny Wróbel
Proszę zwycięzców o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl!

I zapraszam do nowego, bardzo optymistycznego konkursu!!

Tym razem będziemy starać się zrobić komuś przyjemność wraz z włoską marką ekologicznych kosmetyków Pierpaoli, dostępną u wyłącznego dystrybutora – ItalBioEco.pl!
Nagrodami jest 5 niespodzianek z linii Sense’! Jest to pełna linia kosmetyków i detergentów przeznaczona do pielęgnacji najdelikatniejszej skóry niemowląt i małych dzieci oraz odzieży i pomieszczeń w których przebywają. Więcej o tej marce przeczytacie wkrótce w Lili. Tymczasem zachęcam do zajrzenia do sklepiku ItalBioEco.pl , a Sense’ polecam razem z Różą, która od jakiegoś czasu używa kremiku marki.
I tak, mam dla Was:
3 x 
Delikatny szampon dla niemowląt i dzieci Sense’ z oliwą z oliwek i aloesem z biologicznych upraw 200ml
2 x  
Krem nawilżający i łagodzący dla niemowląt i dzieci Sense’ z aloesem i masłem karite z biologicznych upraw 125ml
 (wszystkie produkty linii Sense’ znajdziecie TUTAJ)
Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod tym postem
napisać coś miłego, życzenia lub dedykację dla kogoś bliskiego!
Może to być ktoś z Waszej rodziny, przyjaciółka, chłopak/mąż, dzieci, sąsiadka, a nawet bliska-pobliska pani z warzywniaka lub kierowca autobusu. W ostateczności możecie napisać też coś miłego dla mnie:) Ważne, aby po prostu na tym świecie zrobiło się nieco sympatyczniej! Pozostawcie też jakiś namiar na siebie! 

Jeśli udostępnicie informację o konkursie dalej – na Facebooku lub Waszych blogach, będzie mi bardzo miło:)
Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę trzy najciekawsze, do których autorów powędrują kolejno: 2 szampony oraz 1 krem. Pozostały szampon i kremik wylosuję spośród pozostałych wpisów!
Czekam na Wasze miłe wpisy do końca maja 2013. Do 3 czerwca b.r. wyłonię i ogłoszę zwycięzców na blogu.
UWAGA – wysyłka jedynie za pośrednictwem PACZKOMATÓW i na terenie kraju. Na zgłoszenia zwycięzców z danymi do wysyłki będę czekała tydzień. Fundatorem i wysyłającym nagrody jest ItalBioEco. Zwycięzcy subiektywni nie biorą udziału w losowaniu
pozostałych nagród.

Zauroczona: Przybory toaletowe w stylu vintage

Zauroczyły mnie te męskie przybory toaletowe marki Izola, szczoteczki do zębów, mydełka i świeczki wyjęte jakby prosto z łazienki XVIII-wiecznego amerykańskiego zdobywcy Dzikiego Zachodu. Są genialne, tchną męskością, odkrywaniem i poszukiwaniem… Receptury kosmetyków i mydełek oparte są na dawnych naturalnych przepisach. Do tego dochodzą świetne opakowania, nie przesadzone, z poczuciem humoru i duchem tamtych czasów. Wszystkie te produkty mają nadawać się na idealne prezenty dla mężczyzn i mam wrażenie, że każdemu panu taki podarunek się spodoba. Tylko chyba jeszcze ich nie ma w Polsce…
Mnie osobiście najbardziej urzekły te pojedyncze mydełka oraz małe poduszeczki z igłami jodły, które mają po prostu wspaniale pachnieć i wyglądać. Ale najbardziej ciekawi mnie aromat świecy o zapachu zielonego mchu…

Zdjęcia Izola

Dzień Matki: Poduszeczki na igły

Przyznam szczerze, że jestem totalnym beztalenciem w kwestii szycia…Coś tam czasem zaszyję, dziurę jakąś, guzik może… Pewna jednak jestem, że takie poduszeczki na igły to nawet ja mogłabym stworzyć! Wyglądają uroczo i tchną takim… ciepłem! Ich twórczyni -Valerie Lloyd, właścicielka sklepiku na Etsy.com –
smilemercantile wpadła na świetny pomysł i poduszeczki poumieszczała w foremkach kuchennych na wypieki lub galaretki. Dzięki temu nabrały one specyficznego charakteru, są lekko vintage. 
Jeśli więc Wasza Mama szyje coś czasem, to z pewnością ucieszy się z takiego prezentu! Może on bowiem na co dzień stanowić po prostu dekorację domu! A jeśli uda Wam się już takie cudo uszyć, to pochwalcie się! Ciekawa jestem efektów!

Zdjęcia smilemercantile

Po-Weekendowe Cuda no30

To już 30-sta edycja cudów… 🙂

Całkowicie zauroczyła mnie nowa ramka Blomma w Agnetha.Home (1)! Jest genialna! Zwłaszcza, jeśli włoży się do niej suszone kwiaty, a nie tylko zdjęcie!
Widzieliście kiedyś tak niesamowite naszyjniki, jak te tutaj z kanadyjskiego N.Historiae (2)? Są oczywiście okrutnie drogie, ale trzeba przyznać, że unikatowe i niesamowite!
Drewniany akcent z Pakamery w cudach – urocze okulary (3) i oryginalna kopertówka z PCV (4). Cuda zaiste:)
Kolejna dawka biżuterii, która przykuła moje oko – pleciony duży wakacyjny naszyjnik (5) oraz genialne ćmy (6). 
Mały powrót do tematu kwiatów jadalnych – takie oto cuda wytwarza nicejska manufaktura Florian Confiserie (7) – są to słodkości zrobione z  kandyzowanych płatków róż, fiołków i liści werbeny. Marzy mi się skosztowanie tych czekolad i nugatów…
I jeszcze jeden smakołyk na który się natknęłam – suszone owoce Puffins (8) wyglądają apetycznie i zapewne są znacznie zdrowsze niż inne popularne przekąski:)
Zaintrygował mnie ten orientalny zestaw mleczek do ciała CHARME D’ORIENT (9). Każde zawiera olej arganowy, a pachną: jaśminem, kwiatem pomarańczy, ambrą i owocami. Oj, kuszą… i uwodzą….

Na koniec – mały akcent Lili w magazynie Joga (10) 🙂

Mam dla Was 3 poradniki „ABC kosmetyki naturalnej”

Objęłam niedawno swym patronatem nową naturalną publikację, o której już może słyszeliście. Chodzi o poradnik „ABC kosmetyki naturalnej” Magdaleny Przybylak-Zdanowicz, wydawnictwa Gaj. Jest to pierwsza część całej serii. Ta akurat skupia 160 przepisów na domowe naturalne kosmetyki z owocami. Polecam też przystępny wstęp do kosmetyki i kosmetyków ekologicznych w ogóle. 
Poradnik możecie nabyć na stronie wydawnictwa (TUTAJ), na Allegro, w salonikach prasowych RUCH oraz… tutaj Kochani, w Lili! Mam dla Was trzy egzemplarze pełne owocowego dobra. A chyba warto się w taką księgę przepisów zaopatrzyć tuż przed sezonem! Jestem pewna, że się przyda nie raz:)
I chociaż cały czas trwa konkurs z WISE, zapraszam do nowego! Aby wygrać jeden z 3 egzemplarzy poradnika należy wpisać w komentarz pod tym postem
ulubiony przepis na domowy kosmetyk z wykorzystaniem owoców
oraz pozostawić namiar na siebie.
Na Wasze przepisy czekam do piątku 24 maja 2013 do północy. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę dwa najciekawsze przepisy, do których autorów powędrują książki. Trzeci egzemplarz wylosuję spośród pozostałych wpisów. 
Wyniki ogłoszę do 26 maja 2013 na blogu. Na zgłoszenia zwycięzców z adresami będę czekała do 2.06.2013. Wysyłka jedynie na terenie kraju.

Zapraszam!

Facebook