Mały Biznes / Migawki 05 / Święta

Święta, jak wiadomo, to czas rodzinnych spotkań, magii, zadumy i radości. Co jednak równie jasne, w przypadku wielu, wielu firm, w tym takich małych biznesów jak nasz, jest to najgorętszy okres w roku. Dzieje się dużo, sprzedaje się dużo, organizuje jeszcze więcej. I ja, od jakiegoś czasu, tkwię w tym świątecznym szale. I muszę przyznać, że bardzo mi z tym dobrze, bo jestem ogromną fanką Świąt. Jeśli więc można połączyć przyjemne z pożytecznym, pracuje się o wiele lepiej!

Przygotowania oczywiście trwają w naszym sklepiku Lili in the Garden. Przyznam jednak, że większość mojej uwagi poświęcona jest akcji świątecznej na blogu. Co roku o tej porze, wysyłam całą masę maili do całej masy marek, sklepików, producentów i dystrybutorów produktów – zarówno kosmetyków, jak i po prostu pięknych i ciekawych rzeczy wszelakich, których uważam, za wartych pokazania i polecenia w tym szczególnym okresie. Co roku przypominam się markom, które dobrze znam i z którymi chętnie współpracuję, ale też poznaję bardzo wiele nowych, wartych uwagi. Uwielbiam te kontakty, uwielbiam planować publikacje, tworzyć sobie w głowie wizualizacje wpisów.

Równie mocno lubię wszystkie te świąteczne pomysły i projekty, które pokazuję Wam w Lili zawsze w grudniu. Już teraz przygotowaną mam całą listę. Bardzo wstępną listę pomysłów zaledwie, z których część pewnie nie wyjdzie, część uznam za niewystarczająco dobrą… Ale sam fakt kombinowania, wieczornych prób w kuchni z kubkiem gorącej herbaty, w aromatach korzennych przypraw i słuchając amerykańskich świątecznych piosenek, napawa mnie  wewnętrznym ciepłem i ekscytacją.

Zapraszam więc Was bardzo do śledzenie Lili w okresie świątecznym. A jeśli macie coś, co chcielibyście tu pokazać – coś tworzycie, sprowadzacie, dystrybuujecie, jesteście częścią dużej marki lub w pojedynkę potraficie wyczarować coś niesamowitego, zapraszam do kontaktu na lilinatura@lilinatura.pl.

Bo święta w Lili to:

  • Wielki Świąteczny Lili Konkurs – już 5. edycja wielkiego gwiazdkowego rozdawania prezentów, która rok rocznie spotyka się z ogromnym zainteresowaniem!
  • Lili Katalog Prezentów – praktyczne i zachęcające polecenia prezentów dla niej, dla niego, dla dzieci oraz na wiele specjalnych okazji;
  • Wyjątkowe przepisy na aromatyczne prezenty kosmetyczne, unikatowe, pomysłowe i do wykonania przez każdego;
  • Inspiracje opakunkowe i dekoracyjne pełne świątecznej radości;
  • Bezpłatne etykiety z motywami świątecznymi do ściągnięcia dla każdego;
  • Ogromna dawka serca, uśmiechu i pomysłów okraszona wiedzą, ciekawostkami i poradami.

Zapraszam!

PS Tak tylko jeszcze uprzejmie donoszę, że w mojej Cukierni kosmetycznej znajduje się świąteczny rozdział z przepisami na świąteczne kosmetyki 🙂 Bardzo polecam!

cukiernia-kosmetyczna-baner-swieta

Facebook