Zima prawdziwa

Zima prawdziwa jest tylko w górach. Tylko tam mnie cieszy. Tylko tam śnieg jest czysty, chłód nie przeszkadza, a każdy widok wywołuje uśmiech na twarzy.

To raz, a dwa, drodzy moi, dla zdrowia psychicznego (fizycznego też), potrzebne są takie weekendy, kiedy można się całkowicie wyszaleć. Pod każdym względem. Powariować, śmiać pełną piersią, zamienić się znowu w nastolatków. Potrzeba weekendów z przyjaciółmi w górach. Zwłaszcza zimą, kiedy w mieście jest tak strasznie szaro.

Wynajęliśmy więc chatkę góralską w Beskidzie Żywieckim. Taka prawdziwą, drewnianą, starodawną. Wyjechaliśmy w 10 osób, do tego dzieci, choć kto mógł, zostawił z dziadkami 🙂 I było szaleństwo. I trochę spokoju też. I pyszne jedzenie w karczmach w Węgierskiej Górce. Najpyszniejsze placki ziemniaczane w sosie borowikowym. I narty były. I sanki oczywiście. I śniegu spadła cała masa.

No i wieczory też były szalone. I wesołe. Z bitwami na śnieżki, zjazdami, nocnymi spacerami i ciepłym kominkiem.

Dla zdrowia psychicznego, moi drodzy, konieczne są takie weekendy. Prawda?

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

8 comments on Zima prawdziwa

 • Paradise for the Eyes

  Jestem pod wrażeniem zdjęć – piękne! Beztroski czas! Rozmarzyłam się 🙂 Wspaniałe ukazanie zimy, której tak nie lubię. Buziak :*

 • Pięknalia Blog

  Zdjęcia imponujące:) szczęście jak się maluje na twarzy rodziny, uśmiech nie schodzi z ust!

 • Magdalena N.

  Uwielbiam Twoje zdjęcia i szczególnie te na których jest Twoja rodzina. Ale Różyczka rośnie 🙂 heheh zdjęcie z wywrotką widziałam na fb, ależ przyjemnie się uśmiałam 🙂 Zdjęcie godne powieszenia na ścianie 🙂 Takie dni to idealny lek i balsam dla naszego ducha i ciała.

  • Adriana Sadkiewicz

   Heheheheh no chyba jedno z moich ulubionych zdjęć 🙂 Mega śmiesznie to wyglądało. A Róża – rośnie bardzo, bardzo szybko! Nie do ogarnięcia!
   Dziękuję i przesyłam moc uśmiechu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook