Nowe kosmetyki mineralne Ecolore w Ecobelle

Drodzy, zostałam poproszona przez sklep – drogerię naturalną Ecobelle, o pokazanie Wam bardzo ciekawej nowości na naszym rynku – polskiej marki kosmetyków mineralnych Ecolore! Poznajcie więc i sklep i kosmetyki, które oferuje. Zapowiadają się wspaniale i sama mocno trzymam za obie marki kciuki!

Ecolore

O drogerii Ecobelle opowie Wam jej właścicielka –  pani Dorota:

Idea powstania drogerii naturalnej Ecobelle ewoluowała wraz z moją fascynacją kosmetykami naturalnymi oraz świadomością dotyczącą produktów, które codziennie mają styczność z naszym ciałem. Ta świadomość rosła z czasem i wraz z nowymi życiowymi doświadczeniami na polu prywatnym i zawodowym. Moje ‘tak’ dla szeroko pojętego aktywnego, zdrowego, ekologicznego podejścia do życia dotyczy już teraz większości jego aspektów. Staram się, tam gdzie to możliwe i w ramach zdrowego rozsądku, ograniczać styczność ze zbędną, syntetyczną chemią pod warunkiem, że takie działanie nie utrudnia mi codziennego, pełnego wielu aktywności i braku czasu życia.

Pierwotny pomysł zakładał, że będzie to miejsce jedynie z naturalnymi produktami do makijażu, ale żeby pięknie wyglądać ważna jest najpierw odpowiednia pielęgnacja twarzy, a skoro pielęgnacja twarzy to nie można pominąć i ciała. Idąc tą drogą powstał pomysł stworzenia naturalnej drogerii w której można będzie znaleźć kompleksową ofertę naturalnej pielęgnacji, makijażu, akcesoriów, suplementacji oraz ekologicznych środków czystości. Sprzedajemy jedynie, starannie wyselekcjonowane produkty, do których zespół ekspertów oraz ja sama jesteśmy przekonani. 

Asortyment obejmuje różne półki cenowe, dlatego każdy powinien znaleźć odpowiednie produkty dla siebie.
 
puder mineralny

Dzisiaj szczególnie zachęcamy do poznania marki Ecolore! 

ECOLORE “BY JOY, BY BEAUTY, BY NATURE”  

Ecolore® to marka kosmetyków mineralnych do makijażu, stworzona by cieszyć się czystym pięknem nie idąc na kompromisy.
Dobrane z największą pieczołowitością składniki kosmetyków Ecolore zapewniają im najwyższą jakość. Rezultatem stworzonych przez zespół specjalistów receptur są trwałe, delikatne dla skóry i bogate w kolory wspaniałe kosmetyki do makijażu. W procesie ich powstawania brali udział doświadczeni kosmetolodzy i makijażyści, dzięki którym skuteczność oraz kolory kosmetyków zostały starannie opracowane i przetestowane.
podkład mineralny

W kosmetykach Ecolore nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy czy składników szkodliwych dla zdrowia, a jedynie skuteczne składniki pochodzenia naturalnego i mineralnego.
Kosmetyki Ecolore zostały poddane szeregowi badań, w tym dermatologicznym, na ich podstawie została wydana pozytywna Ocena Bezpieczeństwa. Kosmetyki spełniają wymogi Unii Europejskiej i obowiązującego w Polsce prawa. Zarówno kosmetyki jaki i ich poszczególne składniki nie są testowane na zwierzętach. Wszystko to stanowi gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa.
korektor mineralny
Ecolore to bogata kolekcja kosmetyków w skład której wchodzą: mineralne podkłady, pudry matujące i wykończeniowe, cienie do powiek, brwi oraz kresek, róże, bronzery i korektory.

róż mineralny

cień mineralny

cień mineralny do kresek

Zapraszamy do świata Ecolore, w którym możesz cieszyć się pięknem i kreować bez ograniczeń! 

Poznajcie całą gamę produktów, które proponuje drogeria naturalna Ecobelle lub na stronie Ecolore – kosmetyki mineralne.

—- post sponsorowany —

Facebook