Po-Weekendowe Cuda no77

Żeby nie było! To są sztuczne rogi (1)! Genialne, w cudnych kolorach. Ozdoba i praktyczne wieszaki jednocześnie. Na biżuterię w sam raz. Bardzo mi się podobają! Z  LucyHaus.
Ten czajniczek jest totalnie boski (2)!!!  Całą kolekcję chętnie bym przygarnęła! Marki Lisbeth Dahl z Live Beautifully.
Widzieliście kiedyś cudniejsze opakowanie na miód (3)? Ja nie! Te buteleczki-pojemniczki są świetne. Genialny design, prosty, geometryczny, pszczeli. Z nabierakiem na miodek przy zakrętce. Toż to dla samego słoiczka kupiłabym ten miód! Projekt Maksim Arbuzov.
Natknęłam się ostatnio na arcyciekawy sklep z… butami! Autorski! Pan Pablo (4) się nazywa 🙂 A jakie świetne inkkasy tam mają! Każdy miks kolorów mi się podoba 🙂 I do tego ręcznie robione w Peru. No, bajka 🙂
Uwielbiam ptaszki. Te wiszące z roślinkami to już w ogóle skradły mi serce! Te do zrobienia z This Little Street (5), a poniżej już w wersji oryginalnej sklepowej z West Elm. CUUUDNE!
Znacie sklepik Makutra (6)? Ja się niedawno zakochałam!
Prosta estetyka, geometryczna, skórzana, a jakże cudna! Podobają mi się zarówno same produkty, jak i pomysł na ich prezentację. Kolekcja Georgie Cummings (7), do kupienia na Etsy, via Miss Moss.
Do zrobienia i powieszenia! Proste puchate gobelinki stają się coraz modniejsze, a faktycznie na ścianie mogą wyglądać wspaniale! Jak taki zrobić! Wpadnijcie na Fall for DIY (8).
I oczywiście kolejne nowości Lili in the Garden! Kilka naszyjników już jest. W kolejce czekają następne wraz z bransoletkami. Zapraszam do śledzenia Lili in the Garden na Facebooku – tam informuję o wszystkich nowościach, których w najbliższym czasie będzie MASA!
A już w najbliższą sobotę zapraszam do Krakowa na Targi Rzeczy Fajnych! Tam to dopiero premiery się szykują! Zapraszam! Będziemy czekać 🙂

I jeszcze jedna mała wiadomość na koniec! W sklepie Blisko Natury możecie zakupić teraz zestawy półproduktów do wykonania kosmetyków według moich przepisów ( i Smyku Smyka!) i wręczenia ich jako wspaniałe prezenty na Dzień Matki! Polecam – TUTAJ!
Facebook