Po-Weekendowe Cuda no72

Najzabawniejsza pościel jaką widziałam! A do tego naprawdę ładna. Zwłaszcza ta pierwsza jest boska i z przyjemnością zasypiałabym w towarzystwie takich psiaków! Z Covers & Co. w Cotton Lovers (1).
Cudowne szkło w oprawie z m.in. drewna skradło moje serce! Z OPA & Company (2).
Sezon jadalnych kwiatów właśnie rozkwita 🙂 Co powiecie na tort z kwiatami jako ciekawą dekoracją? Z DESIGN LOVE FEST (3).
Uwielbiam kolorowe skarpetki. Uwielbiam też kolorowe skarpetki dostawać. Te mogłabym dostać wszystkie! Z StrathconaStockings (4).
Do zrobienia – świetna geometryczna lampa (Sarah M. Dorsey Design – 5) i cukier aromatyzowany bzem (Call me cupcake -6) – już niedługo!!!
Zakochałam się w tych strojach kąpielowych dla dziewczynek ze sklepu Cocoshki marki POPUPSHOP (7)! 
I z tego samego sklepu – misie na talerzu i kubeczku (8)!
Ponownie coś niecoś z kwiatami – tym razem domowa czekolada z Funkytime (9). Nawet chciałam zrobić Wam podobną z fiołkami – może się jeszcze uda!
A na Faceboku Craft’n’Beauty podglądnęłam prosty pomysł na lawendową sól do kąpieli w pięknej oprawie – Lia Griffith (10).
Moja seria dla dziewczynek (11)! Z miłości do córeczek! Dużo ostatnio biżuterii robię, ale ta jakoś szczególnie ciepłe uczucia we mnie wywołuje 😀
Ach… no i niedługo już premiera sklepiku!!!
Na koniec małe ogłoszenie! 
Zakończyliśmy etap zbierania propozycji plebiscytowych! Potrzebuję teraz chwilę na opracowanie szczegółów i wyłonienie kosmetyków, które będą walczyły o tytuł Lili Naj 2014 w pięciu kategoriach. Ruszamy niebawem! 

Facebook