Po-Weekendowe Cuda no64

 

Pierwszy raz w życiu spodobały mi się tatutaże (1)! Jeśli kiedykolwiek miałabym się decydować (choć mimo wszystko bardzo wątpię) to tylko na taką małą gwiezdną konstelację! Podoba mi się też sposób na przedstawienie pomysłu – w postaci magazynu z pięknymi ilustracjami. Autorstwa MISO czyli Stanislavy Pinchuk.
Kiedy u nas było szaro, na świecie kwitły kurorty. Uwielbiam podglądać zdjęcia znad mórz czy basenów z lat 50, 60 i 70-tych. Polecam Wam Everyday I Show i zdjęcia autorstwa Slim Aaron (2). Przeniesiecie się w inny świat! 
Niezwykłe pomysły na zwykłe okna (3). Całkiem poważnie kusi mnie zrobienie podobnej wycinanki! Z Dailyfix.
Najnowsze sposoby na roślinki! Po pierwsze w naszyjniku (4). Już kiedyś było coś podobnego, ale takie wiszące wazoniki może wydadzą się Wam jeszcze ciekawsze! Po drugie, żeby nie było nudo pedałować przez miasto – na rowerze (5)! I po trzecie w pierścionku (6). Za długo to to pewnie nie rośnie, ale wrażenie z pewnością robi!
Zauroczyły mnie ilustracje przyrodnicze Jonny Fransson (7)! Niezwykłe. Z ogromnym naciskiem położonym na detale. Przepięknie prezentowałyby się powieszone na ścianie!
Pomysł na sukulenty (8)! Jako ozdoba weselnej uczty lub każdego przyjęcia. Cudne! Z Style Me Pretty.
I ponownie z tej strony cudowna suknia (9)!!!
Kochani, trochę będę nudna… ale bardzo bardzo proszę o głosy na Lili w konkursie Blog Roku! Nawet nie wiecie, jak będę Wam za nie wdzięczna! Odnajdziecie mnie TUTAJ, wraz z całą ogromną masą innych niezwykłych blogów. Łatwo nie będzie, ale wierzyć warto 🙂
Żeby zagłosować należy wysłać sms na numer 7122 o treści F00291 (tam są dwa zera). Koszt smska to tylko 1,23zł i zostanie przekazany na fundację Gajusz, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych.

Dziękuję!!!

Miłego tygodnia!
 

Facebook