Smacznego Kochanie czyli walentynkowe papierki do ściągnięcia!

Święto miłości nadchodzi szybkimi krokami, pora więc zacząć planować! No dobra. Umówmy się – nie obchodzicie walentynek, to zaplanujcie sobie jakikolwiek inny romantyczny dzień! Ale musi być to czas specjalny. Przeznaczony tylko dla Was dwojga. Czas na chwilę zapomnienia, skupienia i dotyku. A jak już zdecydujecie czy będzie to 14 czy 15 dzień, tego czy każdego innego miesiąca, to koniecznie, ale to koniecznie, wydrukujcie sobie moje dzisiejsze walentynkowe papierki Smacznego Kochanie!
A jak już wydrukujecie, to przygotujcie wspaniałą niespodziankę tej jednej jedynej osobie. Uroczy lunch, romantyczną kolację, śniadanie do łóżka lub piknik na śniegu!
Zrobiłam Wam bowiem kilka papierków do wykorzystania wszelakiego! Wierzę mocno w Waszą wyobraźnię i kreatywność. Poniżej na zdjęciach znajdziecie moje propozycje. Potraktujcie je jak inspiracje lub wykorzystajcie bezwstydnie. Do czego spożytkowałam moje papierki? Do przygotowania kosza piknikowo-lunchowego dla mojego lubego. Przebywa on obecnie na drugim krańcu Polski, więc obawiam się, że będę się musiała poświęcić i dobrać się do smakołyków sama… Cóż… jakoś to przeżyję…

Mamy tu więc nieco francuskiego akcentu, bo mini bagietki przepasane papierkiem (mogą to też być gotowe kanapki z wypełnieniem) w zestawie z zapakowanym camembertem i małym różowym winem. Mamy słoiczki z konfiturą i miodem. Mamy czekoladę z nutą pomarańczy, z której ściągnęłam firmowe opakowanie i zastąiłam je własnym. Mamy też jedne z najlepszych ciasteczek, jakie jadłam! Nazywają się bodajże grylażowe i do kupienia są w piekarniach Buczka. No… boskie! Jest tu też trochę owoców. Miały być winogrona, ale nie wyszło 🙂
Papierki wykorzystajcie także do innych celów. Możecie opakować małe prezenty. Etykiety w kształcie kół z pewnością przydadzą się do przekazania specjalnej dedykacji kochanej osobie. Duże kartki możecie potraktować jako jednorazowe podkładki pod talerze. Albo, tak jak na zdjęciach, oprawić. Ciekawa jestem Waszych pomysłów!

Przygotowałam Wam 6 papierków. Jeden zawiera kołowe etykiety, drugi paski na bagietki, dwa z nich są z napisem „smacznego kochanie”, a dwa jedynie z piórkami. 
Aby je ściągnąć, kliknijcie

Odnajdziecie tam zapisanych 6 dokumentów PDF. W każdej linii, po prawej stronie jest strzałka. Jeśli w nią klikniecie, pojawi się opcja Download (do ściągnięcia) lub Print (do wydrukowania).
Papierki możecie wykorzystać na własny osobisty użytek, poza celami komercyjnymi.

Na koniec moja ulubiona pomocnica!

Facebook