Po-Weekendowe Cuda no34

Ekologiczną oliwę z oliwek Crete`s Best (1) dostałam niedawno od Kreta24.pl wraz z porządnym zapasem oliwno-aloesowych kosmetyków. Jako, że oliwę w domu wykorzystuję dwojako – do jedzenia i do pielęgnacji, bardzo się ucieszyłam i po prostu muszę ją polecić 🙂
Niezwykła tapeta do niezwykłego biura (2)! Jeśli kiedyś się takowego dorobię, chciałabym w ten sposób udekorować ściany!
Nieczęsto podobają mi się murale, ale ten (3) mnie zachwycił!!
Póki jeszcze sezon w pełni, korzystajmy z rabarbaru! Czyż ta tarta nie wygląda cudnie (4)! Tak chociażby wizualnie. Graficznie. I jestem pewna, że smakuje bosko!
Rosyjskie kosmetyki powoli zdobywają nasz rynek! Zaprzyjaźniony Triny.pl (5), co chwilę zaskakuje nowościami, które zaiste kusząco wyglądają! Mają też tą dobrą zaletę – są naprawdę nie drogie 🙂
Jesteś szczęśliwy? (6) 🙂
Urocze bransoletki (7) przykuły moją uwagę – i teraz nie wiem, na który zestaw się zdecydować… lewy czy prawy?
Prosty, a genialny sposób na tea light’y (8)! Obwinąć je kolorowymi taśmami samoprzylepnymi! I zwykłe przyjęcie może nabrać oryginalnego blasku!
Torebka w stylu Cambridge (9)! Z cudnym miętowym motywem. Bardzo mi się podoba 🙂 proj. Javore
A na koniec echa sobotnich warsztatów Egzotyczne SPA dla pracowników PROFARM PS w uroczym Hotelu Afrodyta pod Warszawą! Oj, pachnąco było i inspirująco!

Facebook