Pomysł: kwieciste świeczniczki

Kochani,

Pozostanę w temacie ciepłego światła świec… Już kiedyś pokazywałam Wam podobne, ale jeśli ktoś jeszcze nie widział, to przedstawiam Wam bardzo prosty pomysł na kwieciste świeczniczki! Niby nic specjalnego, a stają się wspaniałą dekoracją domu! Kolorowe, oryginalne i pachnące! Jeśli opakujecie je w celofan, będą uroczym prezentem!
A wystarczy tylko zdobyć małe szklane świeczniki na tea lighty i do środka nasypać nieco ulubionych suszonych kwiatów, np. płatków róż, nagietka, wrzosu (na zdjęciach), lawendy, chabrów czy soczyście fioletowego ślazu. Kwiaty polejcie kilkunastoma kropelkami ulubionego olejku eterycznego lub zapachowego albo pozostawcie takie naturalne. Na to kładziemy tea light, zapalamy i cieszymy się wspaniałym kolorowym aromatem. Mmmm…

5 comments on Pomysł: kwieciste świeczniczki

 • mrufecka

  jakie robią wrażenie nie tylko wzrokowe ale również oddziałują na zmysł wechu.

 • izary

  proste ale za to jakie efektowne, świetny pomysł 🙂

 • GREGORIUS

  Proste ale eleganckie, a i zapach zapewne cudny. Sam często robię podobne. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę. Bardzo się cieszę,że trafiłem na Twój blog, miło tu i pachnąco – smakowicie. Kilka pomysłów kwiatowych świec sam zrealizowałem. Fantastyczna zabawa i cudny nastrój wieczorny zapewniony.Pozdrawiam,Grzegorz.

  • lilinatura (author)

   Grzesiu, dziękuję za miłe słowa! Twój blog też już sobie pooglądałam – śliczne rzeczy tworzysz! Pozdrawiam ciepło!

 • LaNińa

  Proste, a jakie piękne…masz kobieto pomysły 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook