Po-Weekendowe Cuda no19

Najpiękniejsza tapeta do pokoju dziecka jaką mogłabym sobie wymarzyć (1)!

Takie małe wiszące wazoniki-probówki (2) chętnie zawiesiłabym na werandzie… gdybym tylko ją miała…
Postcardens – pomysł na pocztówki, które rosną (3)! To znaczy wyrastają z nich roślinki:) Bardzo oryginalne, bo z pocztówek powstaje także rodzaj papierowego budynku.
Jestem psiarą… bo psy wolę od kotów… ale taki zabawny kalendarz z mega-zabawnym-kotem (4) chętnie bym sobie powiesiła! Człowiek od razu się śmieje patrząc na te grafiki!
Uwielbiam kompozycje i zdjęcia kwiatów ze Style Me Pretty (5)! Są przepiękne, kobiece… Idealnie pasują na najwspanialsze wesela!
Lody (6)? Mydła? Tym razem nie! Bo tym razem te lody to urocze przyborniki do manicure! I like!!
W tym samym sklepie natknęłam się też na produkty Paul & Joe (7), które zachwyciły mnie swoim designem, kolorystyką  i pomysłem na opakowanie i sam produkt. Na zdjęciu cienie oraz pudełeczko na szminkę.
Parasolka-klatka dla ptaków (8) – marzenie… Świetna jest!
Zachwyciły mnie też naturalne i oryginalne dekoracje (9) – ta tutaj nazywa się Baranie Rogi – zgadnijcie czemu! Wykonane przez mojego uroczego sponsora Gałecka Dekoracje.
Różany drink (10)… Szalenie ciekawa jestem jego smaku… Zrobiony z syropu na wodzie różanej, musującego wina, ginu i wody sodowej. A udekorowany płatkami róży… Hmmm…

Na koniec małe ogłoszenie – dzisiaj OSTATNI dzień konkursu z widzialas.to – zapraszam TUTAJ! Do wygrania mydła-lody i perfumki w roll-onie:)
Miłego tygodnia!

Facebook