Zauroczona: Lampy z Loftbar

Los był dla mnie łaskawy… Albo wręcz przeciwnie – postanowił zrobić mi na złość i zadrwić sobie ze wszystkich moich wymówek – że za daleko, że czasu nie ma, że drogo… i otworzył mi fitness tuż pod domem! Doprawdy, bardzo zabawny ten los! I poszłam i zakupiłam ten karnet open… no zakupiłam – jak już wszystko takie ładne, nowe, wypasione, program szeroki i siłownia, sauna i w ogóle – zumba! No i Kochani zaczynam się zumbować i fitnesić! Czyli idę o krok dalej niż w poście Be Happy z Lili! 🙂 I obym trochę w swej wytrwałości wytrzymała!
A tymczasem przedstawiam wam niesamowite lampy ze sklepiku Loftbar! Cudnie pomysłowe! Cena niestety trochę odstrasza… Ale może staną się dla Was inspiracją i sami takie zrobicie?

Zdjęcia Loftbar

10 comments on Zauroczona: Lampy z Loftbar

 • BeautyInMess

  lampki bardzo ciekawe 🙂 a jeśli chodzi o fitness kwestia czasu wciągniesz się tak,że później nie będziesz sobie wyobrażała tygodnia bez siłowni 😛 ja tak mam 🙂

  • lilinatura (author)

   Heheh, raz na razie byłam – wczoraj i dzisiaj znowu idę, bo taką mam ochotę! Więc dobrze sobie wróżę:)

 • !-nochi

  I ja byłam ostatnio na zumbie, strasznie mi się podobało, ale się okazało, że jest drogo na moją studencką kieszeń nawet z karnetem, bo 20 zł za godzinę – i tylko raz w tygodniu. A ja osobiście nie widzę sensu ćwiczenia raz w tygodniu. Jednak już z koleżankami znalazłyśmy o połowę taniej, ale zajęcia odbywają się dwa razy w ciągu tygodnia. Czyli to ma już większy sens, bo efekty może szybciej się pojawią. 😉
  Napisz jak Ci się podoba, bo ja się zakochałam w zumbie. 🙂

  • lilinatura (author)

   A wiesz byłam już tu raz na zumbie, ale wcześniej tez udało mi się kilka razy na nią zawitać i jak dla mnie – bomba! Bo ja bardzo lubię tańczyć, a taki fitness przez to jest mniej nudny. Także polecam z całego serca!

 • Słonecznik

  Powodzenia na fitnessie 🙂

  A na zdjęciach podobają mi się bardzo butelkowe wazony 🙂

 • stref.

  Fajne, ale te 'ocieplane' raczej światła nie dadzą:)

  • lilinatura (author)

   Co prawda to prawda, ale wiesz… stajla się ma:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook