Lili Premiera no3 – Babeczki-Masełka do Ciała

Kochani,

W związku z częstymi pytaniami na temat tego, kiedy zacznie działać sklepik Lili Natura.pl, spieszę donieść, że planuję jego ponowne otwarcie na poniedziałek 26 listopada (chyba, że uda się wcześniej, ale nie obiecuję). Mam nadzieję, że do mnie wtedy zajrzycie:)

Tymczasem, przedstawiam Wam kolejną premierę – Babeczki-Masełka do Ciała! Pełne cudownych naturalnych maseł i olejów, doskonale wypielęgnują Waszą skórę. Pozostawią ją odżywioną, lekko natłuszczoną i cudownie miękką. Łatwo się rozsmarowują i szybko wchłaniają. Wierzcie mi – skóra Wam za nie podziękuje!
Babeczki dostępne będą w trzech zapachach:
  • Wanilia z nutą cynamonu – babeczka słodka, rozgrzewająca
  • Trufla czekoladowa – niemal afrodyzjak, relaksująca i rozpieszczająca
  • Róża herbaciana – romantyczna, kobieca, niemal namiętna 🙂

Jedna babeczka starcza na 2-3 aplikacje na całe ciało. Możecie stosować ją też np. tylko do ust czy dłoni. Jest świetnym pomysłem na masaż! Wystarczy delikatnie rozsmarować jej fragment w rękach i rozpocząć przyjemne masowanie. Polecam w szczególności na specjalne, romantyczne wieczory… 🙂
W opakowaniu będą 3 takie babeczki w jednym zapachu. A jego cena wyniesie najprawdopodobniej 14,90zł. Dodam też, że zapakowane będą uroczo, idealnie na prezent – z tekturową podstawką, z celofanowym woreczkiem i przewiązane kolorową wstążką.
Facebook