Babie lato

Kochani,

Baby drogie i nie tylko… zacznę od ogłoszeń drobnych!

Pierwszym z nich jest zaproszenie na nowego bloga o tematyce proekologicznej, którego autorka zaprosiła mnie do krótkiej pogawędki – wpadajcie do Nature Rocks!
Poza tym zostałam poproszona o rozgłoszenie i zaproszenie Was, drodzy czytelnicy z Krakowa i nie tylko, do zapisów na nowe studia podyplomowe Uprawa i wykorzystanie roślin zielarskich i alternatywnych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Cytuję czytelniczkę: „na chwilę obecną niestety nie „uzbierała” się wymagana grupa 15 osób, także nie wiadomo czy studia ruszą (stąd też mój mail- jest kilka osób, które z niecierpliwością czekają na ten kierunek)”. Kto zatem ciekawy ziół, niech wpada TUTAJ!
Ostatnim ogłoszeniem są wyniki LILI KONKURSU SIERPNIOWEGO! 
Zestaw nagród wylosowała… notalldone!
A kody rabatowe otrzymają: Słodki Miód i Joanna Pyzik!
Gratuluję! Zwyciężczynię proszę o dane do wysyłki, a dziewczyny o zgłoszenie się po kody rabatowe na lilinatura@lilinatura.pl!
A na koniec Kochani, muszę Wam oficjalnie donieść, że mamy już schyłek lata! I, że jest to moja ulubiona pora roku. Przełom sierpnia i września przynosi nam cudownie ciepły odcień światła słonecznego. Aż niesamowity. Idealnie pasujący do dojrzałej zieleni jednych drzew i świeżej żółci liści innych. Uwielbiam śliwki, uwielbiam wrzosy, uwielbiam kukurydzę i soczyste, ogromne jabłka.
Wzięłam dzisiaj zapłakaną Różę o 6 rano do siebie do łóżka na „dospanie”. Mniej więcej o 8, obudził mnie miękki, mokry dotyk małych usteczek na moich wargach. Moja księżniczka obudziła mamę całuskiem:) Po śniadaniu wybrałyśmy się na spacer. Przywitało nas babie lato! Delikatne pajęcze nitki mijałyśmy w całym parku, pogrążonym w ciepłym słońcu.
Szkoda, że lato się kończy, ale czekałam na tą jesień z wytęsknieniem! Od wczesnej wiosny wyczekiwałyśmy choć pierwszych oznak spadających liści… Bo jeszcze tylko trochę ponad miesiąc i wraca mój mąż! Cieszę się zatem tą wczesną jesienią, tym babim latem i tymi śliwkami, z których zaraz powstanie ciasto. I życzę Wam miłego dnia!
Facebook