NapisałaAdriana Sadkiewicz

Projekt: lampa

Kochani,

Postanowiłam tchnąć w moją zwykłą kremową stojąca lampę nieco życia! Przystroiłam ją więc! I jestem z efektu bardzo dumna. Klosz mieni się kolorami i grochami. Jest obklejony wstążkami zielonymi, niebieskimi i fioletowymi. A spod niego spadają, niczym krople ciepłego letniego deszczu, nieduże kryształki. Całość jest oryginalna i nastraja pozytywnie. A na dodatek, w słoneczne dni, kryształki mienią się i rzucają światełka po całym pokoju!
Jak zrobić taką lampę? To jest naprawdę bardzo proste! Wystarczy podklejać wstążki klejem typu kropelka do klosza lampy. Od dołu i góry oczywiście, po wewnętrznej stronie. Wstążkę dociskami chwileczkę np. zatyczką od kleju, żeby mogła się dobrze przykleić. I tak do okola lampy. Kryształki zawieszamy na nitce i podwieszamy pod kloszem. Ja moje zakupiłam na allegro za dosłownie kilka złotych. Polecam!

Pomysł – lizaki kwiatowe

Kochani,

Urządziłam sobie w domu niezwykłą piekarnię! Mianowicie całą kuchnię mam w kakaowym proszku do wyrobów spodów do babeczek musujących. Spodów tych powstało trochę, więc dzisiejsze warsztaty na pewno się udadzą! Muszę się teraz jakoś pozbyć zewsząd tego musującego kakao, zanim dziecku nie przyjdzie do głowy go zlizywać:)
Tymczasem posyłam Wam cudowny pomysł… na lizaczki z kwiatami! Wykonanie nieco skomplikowane, ale wszystko jest możliwe. Przepis znajdziecie na FOX IN THE PINE. Zaskakujące dla mnie było przygotowanie formy na lizaka z cukru pudru! Ciekawe:)

Zdjęcie z FOX IN THE PINE.

W roli głównej – BeSave Mleczko do ciała

Kochani,

Dzisiaj w roli głównej przedstawia Wam się – ta dam ta dam… – BeSave Mleczko do Ciała!

Używam od miesiąca i… lubię bo:

  • Bardzo ładnie pachnie, delikatnie i słodko
  • Szybko się wchłania – bardzo szybko:)
  • Przyjemnie nawilża
  • Jest na tyle bezpieczny, że używamy go razem z Różą
  • Ma certyfikaty ekologiczne, które LUBIMY!
  • Mieści się w wygodnej tubce
  • Zawiera rokitnika, a rokitnika UWIELBIAM!
  • Cały skład mi się w sumie podoba!
  • JEST TANI, bo teraz w Lili mamy taką promocję majową, że wszystkie produkty BeSave są za 19,99zł:) (TUTAJ)

W zasadzie tylko opakowanie mi się nie podoba… Przypomina troszkę środek czyszczący do mebli… Ale może to taki nowoczesny design:)  Polecam!

Mleczko oczywiście dostępne w Lili – TUTAJ!

Róża

Kochani,

Często pytacie jak się mamy, jak Róża rośnie, czego przy niej używamy, etc. Postanowiłam więc przedstawić Wam małą, która wczoraj skończyła cale 11 miesięcy! Poznajcie zatem Różę! Jest bardzo ciekawa świata, wyrywa się do dzieci i uwielbia naszą Misię. Powoli zaczynamy wyglądać już powrotu tatusia. Na pewno pojawi się kiedyś za oknem…
Facebook