Cukiernia kosmetyczna -konkurs, prezenty, rabaty

Kochani, mam dla Was „słodką” niespodziankę!

Bardzo bym chciała, aby ta wiosna, która jakoś nas nie rozpieszcza, stała się dla Was cudownym, kreatywnym czasem tworzenia! I to jakiego tworzenia – kosmetycznego! Pod znakiem mojej Cukierni kosmetycznej!

A może już macie swój egzemplarz mojej książki? Może już eksperymentujecie i czarujecie w swoich kuchniach wszystkie te „smakowite” babeczki kąpielowe, lody mydlane, masełka do ciała, peelingi owocowe, itp? Pochwalcie się! Będzie mi ogromnie miło, jeśli podeślecie zdjęcia swoich dzieł!

 

Tymczasem w ramach niespodzianki przygotowaliśmy wraz z Wydawnictwem Publicat:

 

Konkurs

KONKURS na Facebooku, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy Cukierni kosmetycznej! Wpadajcie koniecznie —–>  TUTAJ!

Rabat 40%

40% zniżki na Cukiernię kosmetyczną! Rabat nie do przegapienia! Jest to zniżka łączna w sklepie Wydawnictwa Publicat – TUTAJ, naliczy się po wpisaniu kodu „cukiernia”. UWAGA zniżka obowiązuje tylko 10 dni, czyli do 3 maja 2017!

Prezenty!

Do pierwszych 25 zamówień Cukierni kosmetycznej w sklepie wydawnictwa, dodany zostanie prezent od patrona medialnego – sklepu BliskoNatury.pl! W zestawie znajduje się olejek ze słodkich migdałów, mydełko, bon rabatowy i zakładka do książki!

Zapraszamy na stronę sklepu – BliskoNatury.pl

 

Mam nadzieję, że podobają Wam się niespodzianki!

Zapraszam bardzo gorąco! Do wykorzystania przepisów z mojej książki, do modyfikowania ich według tego, co podpowiada Wam wyobraźnia, do wspaniałej zabawy!

 

 

Te poniższe babeczki – masełka do ciała zróbcie koniecznie!

Te poniższe ciasteczka to mydełka! I to naprawdę bardzo proste do przygotowania! Polecam!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Facebook