Zapraszam na warsztat walentynkowy w Krakowie / 11.02

Kochani, zapraszam Was serdecznie w walentynkowy czas na bardzo przyjemny warsztat w uroczej kawiarni Absurdalia Cafe w Krakowie w sobotę 11.02.17. Spędzimy miło czas, pośmiejemy się i stworzymy małe cudeńka dla siebie samych lub bliskiej osoby. Wpadajcie koniecznie, tylko pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona!

Poniżej szczegóły!

Kosmetyki naturalne z Lili Natura
Warsztat walentynkowo-przyjemnościowy

Stwórz idealny wieczór dla Was dwojga lub rozkoszne domowe SPA dla samej siebie!

Czas trwania: 2-2,5 h
Termin: sobota 11 luty 2016, godzina 11.00

Wyczaruj niezapomnianą atmosferę i w naturalny sposób zadbaj o piękne ciało i głęboki relaks. Poznaj tajniki sztuki afrodyzji, aromaterapii i kosmetyki naturalnej!

Warsztat stworzony jest dla osób poszukujących, otwartych i ciekawych świata. Uczestnicy nauczą się, w jaki sposób z produktów dostępnych w kuchni lub łatwo dostępnych sklepach stworzyć romantyczny i upojny wieczór dla ukochanej osoby lub chwilę relaksu dla siebie. Poznają sekrety afrodyzjaków i specyfików naturalnych, odkrywających prawdziwe piękno ciała. Nauczą się jak zaaranżować intymny rytuał rodem ze SPA. Stworzą własne kosmetyki pielęgnacyjne i będą miały okazję i sposobność do zabawy zapachem, kolorem i smakiem. Inspiracje i pomysły dla prawdziwej bliskości i wspaniałej zabawy we dwoje.

Podczas warsztatu powstaną w miłej atmosferze:

  • pielęgnujące kolorowe serniczki kąpielowe
  • odżywczy olejek do ciała i romantycznego masażu
  • rozgrzewający i pobudzający peeling do ciała
  • najmodniejsze woski zapachowe

Wszystkie wykonane kosmetyki uczestnicy zabierają do domu.

 

Zgłoszenia do 5 lutego. Przedpłata 50% do 5 lutego (ewentualne późniejsze zgłoszenia uzgodnione z prowadzącą). Przy rezygnacji po 8 lutym, przedpłata nie będzie zwracana.

Cena warsztatów: 70 zł

Miejsce: Absurdalia CAFE, Kraków, ul.Brodzińskiego 6 (tuż koło kładki)

Zapisy obowiązkowe: absurdaliacafe@gmail.com

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku – TUTAJ.

Zapisz

Zapisz

Facebook