5 pięknych DIY

Weekend przed nami, mam więc dla Was przepiękne inspiracje do wypróbowania. Idealne weekendowe projekty, które dodadzą blasku i Wam i Waszym domom. Cały czas tkwię w zachwycie!

1. Żyrandol boho z frendzlami

Cudowny! Wymaga trochę pracy i poszukiwań, ale z pewnością warto. Kiedyś się zaprę i zrobię do swojego domu! Zobaczcie koniecznie na The Jungalow autorstwa Justiny Blakeney.

 

20

 

2. Stojaczki na pierścionki

Widziałam już podobne, ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że można takie zrobić z… rolki po papierze toaletowym! Wyobraźcie sobie ich kilka na Waszej toaletce. Cuda! Wejdźcie na From Gold

 

21

 

3. Torba z pomponami w stylu hippie

Kolejny piękny pomysł naszej Haukotelli. Pompony są w tym sezonie gorącym must have, a tak prosto z nich coś genialnego wyczarować! Zobaczcie na Haukotella.

 

22

 

4. Namiot do zabawy dla dzieci

Czyż nie wygląda świetnie? Praktyczny, niewielki, naprawdę ładny i jeszcze te chwościki! Jestem pewna, że i pompony świetnie by się tu sprawdziły. Instrukcja wykonania na Farm Fresh Therapy

 

24

 

5. Sukulenty na ścianie

Coś dla coraz liczniejszego grona wielbicieli sukulentów. Doniczka na… ścianę. Wisząca. Pionowo. Wygląda obłędnie. Ciekawe tylko jak się sprawuje, jak roślinki zaczynają się rozrastać, myślę jednak, ze spokojnie wtedy możemy ją po prostu położyć na stole. Aby stworzyć takie cudo wejdźcie na Homedit, autorstwa Chelsea Mohrman.

 

23

Facebook