Portfolio: Blisko Natury

Nie służy mi odpoczynek od bloga. Ze zdwojoną częstotliwością przychodziły mi ostatnio do głowy pomysły na posty. Na co się nie natknęłam, aż prosiło się o pokazanie. A tu trzeba było za inne rzeczy się brać… Cóż, wracam. Taki to rodzaj uzależnienia pozytywnego!
Dosyć dużo ostatnio działam graficznie. Kilka naprawdę fajnych projektów się tworzy lub się szykuje. Postanowiłam więc, że od czasu do czasu pokażę Wam coś niecoś. Niechaj będzie to rodzaj mojego małego portfolio!
Znacie sklep Blisko Natury? Pewnie wiecie już, że dla niego pracuję. Pokusiliśmy się ostatnio na zmianę szaty graficznej. W całości, łącznie z logotypem (może pamiętacie poprzedni?). Postawiłam na styl, który w duchu nazwałam american vintage, a który świetnie mi pasuje i do oferty i do właścicieli! Pozostało jeszcze kilka technicznych kwestii, ale całość już dosyć wyraźnie się prezentuje.
Cały przyszły tydzień planujemy świętować zmianę promocjami i konkursem – zapraszam więc do zaglądania!
A poniżej efekty!

12 comments on Portfolio: Blisko Natury

 • Darin

  Piękniej się zrobiło. Wyraźniej. Według mnie zmiana jest ogromna i bardzo pozytywna.
  Nowe logo świetne. Ogólnie jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności :))
  BRAWO …. DOBRA ROBOTA !!! :))

 • Avida Dollars

  O wow! Zmiana bardzo na plus. Jestem pod wrażeniem 🙂 Zazdroszczę talentu i umiejętności

 • Kasiek

  bardzo ładnie. Muszę przyznać, że wczesniejsze trochę straszyło. nowe jest dobre 🙂

 • Anonimowy

  Świetna grafika !! o wiele lepiej niż wcześniej.
  Sama robisz niektóre produkty?

  Mam takie małe pytanko trochę z innej beczki -> kupiłam ostatnio olejki zapachowe, pomarańcza i grapefruit pachną przecudnie, bo są to 100% naturalne olejki eteryczne, natomiast z tej samej półki kupiłam też jabłko i kokosa, ale one już nie pachną tak ładnie tylko tak syntetycznie ;/ później się okazało, że jabłko i kokos to kompozycja zapachowa. Nie warto w takim razie wykorzystywać kompozycji zapachowych do kosmetyków?

  Z góry baaaaardzo dziękuję za odpowiedź!!

  • Adriana Sadkiewicz

   Kompozycje są albo syntetyczne albo są kompozycjami naturalnych olejków. W przypadku kokosa i jabłka – zapewne syntetyczne. Nie maja więc żadnych właściwości aromaterapeutycznych, na których nam często zależy. Sprawdzają się jedynie wtedy, kiedy zależy nam na uzyskaniu wyłącznie konkretnego zapachu.

   Co do pytania pierwszego – o które produkty pytasz? Ze sklepu? Jeśli tak, to nie 🙂 Jedynie kilka zestawów tam jest według moich przepisów 🙂
   Buziaki!

 • violka42

  będzie pięknie, bardzo mi się podobają te zmiany

 • Metaleks

  Uwielbiam oglądać zdjęcia na Twoim blogu, są bardzo pozytywne i dają mi duzo pomysłów, oby tak dalej. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook