Po-Weekendowe Cuda no88 + wyniki pachnidełek

Umarłam! I totalnie zakochałam się w lampkach w kształcie grzybków! Gdyby tylko były osiągalne, poustawiałbym je w całym domu i zapalała wieczorem. Już czuję ten magiczny klimat! Projekt Yukio Takano (1).
 Świetny pomysł na kiełkownicę! Podoba mi się, nawet pomimo tego, że wydaje się być mało praktyczny, bo pewnie ciężko po roślinki sięgać. A jak to umyć? 🙂 Projekt Kristyna Pojerova / krikri.cz (2).
Jaką niesamowitą atmosferę mają te wnętrza! Czyste, przestrzenne, proste. A tak zachęcają, zapraszają… Już od samego patrzenia czuję się bardziej zrelaksowana! Sean Litchfield (3).
Dwa genialne, owocowe, letnie pomysły  Kelly ze Studio DIY – na imprezowe kapelusiki (4) oraz bajeczne parasole (5). Do zrobienia!
Tak samo jak kubki maźnięte farbą! No może nie farbą, bo… lakierem do paznokci! Zobaczcie koniecznie – Poppytalk (6), autorstwa Caitlin z The Merrythought.
Mech na ściany! Mech na krzesła! Miękki, miły i ciepły! Bo nie prawdziwy, a włóczkowy. Pomysł cudowny! (7) Z Gobelenchi/ Etsy 
Kolejny pomysł na sukulenty! Wkładamy je do klatki na ptaki. Bez ptaków oczywiście. Znacznie lepiej się w niej sprawdzą! Z Craftberry Bush (8).
Ogromnie spodobał mi się ten zestaw do przystawek DUKI (9). Pasowałby do tych wnętrz powyżej 🙂
Pamiętacie post o Hani Sobkowskiej? Miałam tam dla Was zestaw pachnidełek! Miło mi poinformować, że powędruje on do….
Manufaktury Pomysłów! 
Gratuluję i proszę o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl!  
Przypominam też i cieplutko zapraszam do konkursu Lili in the Garden, w związku z premiera naszej nowej strony www.LiliGarden.pl! Wystarczy udostępnić – wpadnijcie TUTAJ!

Tymczasem donoszę, że dojechała pierwsza z planowanych dostaw! Cudowne, magiczne kamyczki! Już kilka czeka na przygarnięcie w sklepie (www.LiliGarden.pl). Pozostałe będę sukcesywnie dokładała! Poniżej mała zajawka 🙂

Facebook