Lili Misz-Masz no3 + zagadka + kubek dla Was

Misz masz totalny 🙂

1. W końcu, ach w końcu dorobiłam się Photoshopa! Przyszedł wczoraj, taki świeżutki i nowiutki i zapakowany. Teraz tylko muszę… go zarejestrować, go zainstalować, a co najgorsze… jakoś się go nauczyć 🙂 Wrześniowe wieczory mam już wypełnione 🙂
2. Popróbowałam i muszę polecić. Ekologiczne produkty do prania Folia. Używacie w domu jakichś ekologicznych oczyszczaczy?
3. Przekonałam się do kadzideł 🙂 A to za sprawą Femi, które podesłało mi takie oto japońskie naturalne cuda o zapachu miodu, cynamonu i kopru. No dobra… tych zapachów w nich specjalnie nie wyczuwam, ale odkryłam, ze niezwykle przyjemnie spędza się z nimi wieczory przy stole w ogrodzie na wsi, kiedy już powoli robi się ciemno i chłodno, a jest tak sympatycznie, że żal uciekać do domu. Wtedy to bardzo przyjemnie otulają i… odstraszają owady 🙂
4. Najbardziej czująca, najzabawniejsza… krowa, która nam ostatnio towarzyszy. Nie widziałam jeszcze tak świetnej książeczki, rysowanej z takim poczuciem humoru i dbałością o szczegóły, którą zrozumie i polubi 2-letnie dziecko 🙂 Polecamy Krowę Matyldę, która nie mogła zasnąć 🙂
5. Nie mogę się nacieszyć moją nową lili torbą! Mam nadzieję, że tej osobie, która wygra konkurs też się spodoba!
6. Jesień to sezon firmowych spotkań integracyjnych. Jeśli więc poszukujecie ciekawego sposobu na spędzenie czasu dla swoich współpracowników bądź kontrahentów, polecam moje warsztaty naturalnej pielęgnacji!
A przy okazji, przymierzamy się ze storeko.pl do zorganizowania warsztatów w Krakowie. Takich zwykłych, dla wszystkich, którzy mieliby na nie ochotę. Czy są chętni? Czy macie jakieś ciekawe miejsca do polecenia, w których one mogłyby się odbyć?
7. Ostatnio się stale zachwycam w mojej łazience 🙂 I muszę już zasygnalizować, bo warto o nich pisać, że bardzo bardzo lubię Phenome, Femi, Martinę Gebhardt, Anthyllis, mus Vedary, o którym już pisałam, no i to wczorajsze wspaniałe olejowe serum! Zaopatrzyłam się też w biały lakier do paznokci i już uwielbiam ten kolor!
A teraz mała zabawa! 
A dokładniej zagadka! 
Z nagrodą:)
Poniżej znajduje się zdjęcie z przepisu na naturalny kosmetyk, który planuję opublikować we wtorek lub środę (3-4.09.2013). Jak myślicie co to będzie? Hmm? Nic nie podpowiadam!
Osoba, która zgadnie i wpisze jako pierwsza poprawną odpowiedź w komentarzu pod tym postem, otrzyma poniższy niepowtarzalny, niesamowity, autorski mój kubek z limitowanej jedno-sztukowej kolekcji Lili kubków!
Jeśli nikt nie odgadnie, będzie się liczyła pierwsza z odpowiedzi, która była najbliżej rozwiązania. A jeśli nikt nawet blisko nie podejdzie, to sama wybiorę najciekawszą odpowiedź 🙂
Wyniki opublikuję wraz z przepisem!
Kubeczek wysyłam jedynie na terenie Polski, a na adres będe czekała 10 dni od ogłoszenia wyników.
Macie już pomysły?
Facebook