Po-Weekendowe Cuda no18

Zwierzaczkowe noce lampki (1) skradły moje serce! Są po prostu urocze! Zamarzyłam sobie, że Róża będzie przy takim ptaszku lub jeżyku zasypiać. Niestety nie pochodzą z polskiego sklepu… Ale znalazłam Wam coś w podobnym stylu dostępne od ręki w naszym zacnym kraju – podobne lampki (2) w kształcie króliczków i świnki dostaniecie w Scandi Loft.
Czyż te agatowe podkładki pod kubki nie są wspaniałe (3)? Czyste prawdziwe naturalne piękno! Nieco drogie jak na podkładki, ale cóż… kamień to kamień…. 🙂
Czasem natykam się na wnętrzarskie inspiracje i tak mi ta czwóreczka (4) do tej piątki (5) podpasowała… Fotele muszą być wybitnie miękkie, a do tego wyglądają niesamowicie. Ale ten stolik… Nazywa się Illusion i doskonale naśladuje zarzucony na stół obrus! Genialne!!!
Macie kozaki? Na pewno! Ja też i odwiecznym moim probleę sobie zrobić takie oryginalne wkładki do kozaków (6)! Przy okazji będzie to świetny pomysł na recykling plastikowych butelek:) Szczegółowa instrukcja wykonania na Love Maegan!
Jeszcze jedna miłość od pierwszego wejrzenia – morskie talerze (7)! Niesamowite i zabawne!
Maki to jedne z moich ulubionych kwiatów (8). Przywodzą na myśl rozległe pola mieniące się w ciepłym słońcu. Może i Wam poprawią humor? A może zrobicie taki oto makowy obrus? Po więcej makowych inspiracji wpadnijcie na Everything Fabulous!
Na koniec chciałabym polecić Wam portal zniżkowy CupoNation. Za jego pośrednictwem możecie uzyskać promocyjne kody do różnorakich sklepów internetowych (sama już wykorzystałam na pewien nowy ciuszek…). Jest o tyle fajny, że co jakiś czas proponuje zniżki do sklepów z kosmetykami naturalnymi. Myślę, że warto się zainteresować:)
Facebook