Po-Weekendowe Cuda no84

Uwielbiam Justinę Blakeney (1) i jej zwariowane pomysły. Takie jak te roślinne portrety i fotografie. Cudne! Do kupienia na Society6.
Muszę w końcu zrobić sobie perfumy! Przepis na jaśminowe w tak cudnej buteleczce (2) mnie zauroczył. Z Oh the lovely things, autor Blah Blah Magazine.
Uwielbiam też tamborki i niezwykłe dekoracje, jakie można z nich zrobić. Te tutaj idealnie nadają się na wesele – (3) autorstwa
Czy ta ceramika nie jest wspaniała (4)?! Przygarnęłabym wszystko! Autorstwa Susan Simonini.
Te grzybki (5) natomiast, widzę porozstawiane po całym domu, w najdziwniejszych miejscach. Coś, jak krasnale we Wrocławiu 🙂 Z The Oak Leaves. Boskie!
Pomysł cudny – trzy pierścionki, z których możemy stworzyć własny widoczek. Nie jestem pewna czy bym nosiła, ale zazdroszczę kreatywności 🙂 Clive Roddy (6).
Takie poduchy mi się marzą. Na białym drewnianym tarasie, na wiklinowym szezlongu, z morzem szumiącym w tle… LoudWaterfallPhoto (7).
Z polskich półek – genialne świeczniki (8). Do układania! Fandoo z Pakamery
Do pokoju dziecięcego – fototapeta! Prosta, a genialna. Połączenie szarości z żółtym to jedno z moich ulubionych! (9) z humpty dumpty room decoration z Pakamery.
Tradycyjnie, zapraszam też do Lili in the Garden! W tym tygodniu pojawią się cudowne kamyczki!! Poniżej to, co już znajdziecie! Z moim najnajnajulubieńszym zestawem bransoletek!

Ach, zapomniałabym… Jeśli są wśród Was blogerki, to wpadnijcie koniecznie na Śliwki Robaczywki – TUTAJ – czeka tam na Was fajny konkurs! Będziecie musiały zrobić własne kosmetyki 🙂

Facebook