Sól i kartka kwiatowa na poprawę nastroju

Kochani,

Wygląda na to, że jesień zaczyna pokazywać swoją drugą, smutną twarz. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał prognozy pogody, ostrzegam, że robi się zimno i chmurno. Czas zatem wyciągnąć domową artylerię do walki z chandrą! W takich przypadkach jak nic pomaga kwiatoterapia! Od razu robi się słoneczniej i letnio! Zaczynamy więc od soli do kąpieli, a kończymy na karteczce do wykorzystania wszelakiego!

 Stworzyłam ostatnio taki kwiatowy misz masz! Jest to sól do kąpieli, która miała na celu wywołać uśmiech, odstresować i zrelaksować! Macie ochotę na kwiatowe zawirowania? Przygotujcie:
  • szklanka soli morskiej gruboziarnistej
  • Łyżka kwiatów nagietka
  • Łyżka kwiatów wrzosu
  • Łyżka płatków róży
  • olejek zapachowy bzowy
Nie chodzi tu tym razem o rozsądne łącznie składników. Bawimy się kwiatami!  Macie pod ręką akurat inne? Też je wykorzystajcie! Nie lubicie zapachu bzu, który ja osobiście uwielbiam? Wykorzystajcie inne olejki! Najlepiej oczywiście te czyste eteryczne, ale dowolność jest tu mile widziana. Wystarczy wszystkie składniki dokładnie wymieszać i dodać kilka-kilkanaście kropelek zapachu. A potem tylko moczyć się i moczyć w wannie!
A na deser mam dla Was karteczkę, którą możecie sobie swobodnie wykorzystać! Wyślijcie ją bliskiej osobie na urodziny, imieniny lub bez okazji – jako znak, że o niej pamiętacie! Kwiatoterapia doda jej otuchy!

Facebook