W roli głównej: Orientana Maska Granat i Zielona Herbata

Ależ ten czas szybko leci… Dopiero pisałam dla Was post konkursowy i spieszyłam się, aby był gotowy na pierwszego grudnia, a tu za chwileczkę Lili Konkurs dobiegnie końca…
A a propos konkursu… trzy wspaniałe zestawy nagród od Orientany otrzymałam wraz z prośbą o przedstawienie Wam nowych masek z naturalnego jedwabiu. Na prośbę tą przystałam z nieukrywaną radością. I niniejszym ukazuje Wam się Maska z naturalnego jedwabiu na twarz Granat i Zielona Herbata Orientany. Oj, bardzo lubię polecać coś, co aż tak polubiłam:)

Tak, tak – wygląda się w niej jak zombi lub człowiek w żelaznej (jedwabnej) masce… Cóż, radzę tylko używać jej w odosobnieniu. I najlepiej, żeby żaden osobnik płci przeciwnej Was w niej nie widział:) Ale co tam wygląd… o treść tu chodzi!
Wybrałam sobie dwie maski z granatem i zieloną herbatą, ponieważ moja skóra w tym okresie jest okrutnie przesuszona i poszarzała. Maski te natomiast mają działać detoksykująco, rozświetlająco i mocno nawilżająco. I jak wrażenia, zapytacie? Ano, bardzo pozytywne!
Maska składa się z dwóch części – nasączonej dobroczynnymi składnikami jedwabnej chusteczki oraz folii, którą odkleja się zaraz po nałożeniu jej na twarz. Mi osobiście lepiej było nałożyć już samą jedwabną, ale to zapewne zależy od Waszych preferencji. Minusem może być tylko fakt, że maska jest bardzo mokra i po prostu zimna, kiedy się ją nakłada. Ale co tam, dałam radę!
Dosyć długo się ją trzyma na twarzy, bo aż 30 minut. Dzięki jednak temu cały płyn się wchłania lub wysycha. A co ważne, można ją bardzo łatwo ściągnąć, a ja wprost nie cierpię zmywania maseczek z twarzy!
Po zdjęciu maseczki byłam bardzo miło zaskoczona! Nie pozostała żadna mokro-żelowa warstwa, nie musiałam niczego dodatkowo przemywać, ani nakładać kremu. Skóra od razu stała się jakby bardziej napięta i elastyczna. Przyjemna w dotyku. I faktycznie – rozświetlona i mocno nawilżona.
Z czystym sumieniem polecam maseczkę. Użyłam jej do tej pory dwa razy i czuję się niczym po kuracji w SPA:) I przypominam, że maseczki z miłorzębem i aloesem są do wygrania w konkursie 😀
Facebook