Po-Weekendowe Cuda no73

Jedne z najpiękniejszych obrazków jakie widziałam! Cudowne widoki wkomponowane w leśne zwierzęta. Na drewnie! Jestem całkowicie zauroczona pracami WhatWeDoDK(1)! I marzą mi się takie w domu… 🙂
Czy te śpiworki dla maluszków nie są świetne? Drogie, bo drogie, ale przepiękne! Marki Antology (2), ale ponoć wkrótce w Mamissima.pl (wyczytałam na Facebooku Ładne Bebe).
Niesamowita instalacja 3D – rzeźba książkowa! Dzikie kwiaty Wysp Brytyjskich. Śliczne! Autorstwa Su Blackwell (3).
Podobają mi się od jakiegoś czasu geometryczne motywy. Dlatego też tak bardzo spodobały mi się naszyjniki warszawskiej BELLE (4)
Gadżet idealny na wieczorne SPA domowe! No.. boski! Półeczka na wannę, praktyczne, estetyczna, ładna. Z MAX & MORITZ (5). 
W tym samym sklepie moją uwagę przykuły ręczniczki w tabletkach (PROSPECTOR CO. 6). Znam już podobne maski na twarz, ale takie ręczniki, które rozwijają się w kontakcie z woda, to świetny pomysł w trakcie podróży lub w nagłych przypadkach dzieciowo-pracowych. Dla mnie – bomba!
Lamps & Co. wprowadza do oferty rolety, zasłony i firanki (7). W towarzystwie ich pięknych lamp i puf muszą się pięknie komponować w każdym dziecięcym pokoiku!
Coś dla domowych ogrodników z designerskim duchem! Produkty Cult Design Sweden do sadzenia i cieszenia oczu (Scandi Decor, 8).
Zachwyciły mnie najnowsze aranżacje świąteczne by Czary z Drewna (9). Jaja zjedzone na takich podkładkach muszą smakować lepiej!
Jaaaaa! Dywany z pomponów! Ja chcę się na takim położyć! Bommel collection by MYK via Icreatived.com (10).
Dla dwóch króliczków – mamy i córci 🙂 Autorstwa littlegoodall (11).
Zaprzyjaźniona marka poprosiła mnie o przekazanie Wam pewnej wiadomości (12). Coś dla Warszawiaków! 9 kwietnia w Warszawie właśnie odbędą się warsztaty – pielęgnacja twarzy kosmetykami naturalnymi, na które
zaprasza Was Szwedzkie Centrum Kosmetyki Naturalnej – SVEA Health Beauty
Organic – „ JAK PRAWIDŁOWO PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ STOSUJĄC KOSMETYKI NATURALNE„. Organizatorzy zapraszają wszystkie Panie w wieku od 18 lat wzwyż na
warsztaty szkoleniowe pielęgnacji twarzy, prowadzone z użyciem
szwedzkich kosmetyków naturalnych marek : Luxsit, Wise, Mette Picaut.
L:A Bruket. WIecej i zapisy TUTAJ.
Moje ostatnie zachwyty (13)!!! Niedługo premiera i otwarcie nowego sklepiku, do którego poszukujemy z mężem pięknych i unikalnych rzeczy 🙂 Te właśnie naturalne kryształki tzw. druzy, pokryte złotem zachwyciły mnie od pierwszego spojrzenia! Stay tuned 🙂
Nie byłabym sobą, gdybym nie zaprosiła Was ponownie do głosowania na Wasze ulubione kosmetyki  w II Wiosennym Lili Plebiscycie na Najlepsze Kosmetyki Naturalne – wpadajcie TUTAJ!

Bommel collection by MYK.
Bommel collection by MYK.
Facebook