Po-Weekendowe Cuda no61

Cudowny pomysł na ładniejszą wersję tradycyjnej tablicy korkowe. Przyznam, że poważnie zastanawiam się nad jego wykorzystaniem, bo nad biurkiem wisi mi taka standardowa, prostokątna. Może przyjemniej będzie się takimi chmurkami otoczyć? Z Paper & Stitch (1).
A jak już zrobię tablicę, to zabiorę się za podkładki gwiezdne (2)! Z Almost Makes Perfect.
Za każdym razem podziwiam pomysły twórców Pan Tu Nie Stał za nowe PRL-owskie gadżety. Tym razem uwagę zwróciłam na świetne magnesy (3)! Zabawne i z przesłaniem…
Jedne z najpiękniejszych mobili jakie widziałam! I wcale, ale to wcale nie tylko dla dzieci! Tworzy je Loflov (4). Chyba kiedyś pokuszę się na zrobienie mojej wersji, zupełnie innej. Pomysł już w głowie od dawna kiełkuje!
Kolejne cudo nad cudami, które z pewnością przygarnęłabym sama! Prześliczne myszki z Felting Dreams by Johana Molina (5)! Róża pewnie porwałaby je do zabawy, ale ja umieściłabym sobie jedną nad biurkiem. Tak o… żeby sobie stała!
I znowuż do zrobienia – kuchenne wieszaczki pełniące rolę ozdoby kuchni z DESIGN LOVE FEST (6) oraz ekspresowe kolorowe kamienie z Love From Ginger (7).
Od jakiegoś czasu przymierzam się także do własnego zegara. Mam na razie tylko mechanizm. Brakuje pomysłu, który pasowałby mi do mieszkania. Tymczasem podrzucam Wam dwa genialne – zegar jako pasmo gór z SAY YES TO HOBOKEN (zrobiony przez The Merrythought) (8) oraz zegar jako księżyc z BAMBULA (9).
Na koniec moja najładniejsza weekendowo-wyprzedażowa zdobycz – błyskotkowy naszyjnik za całe 7,50zł (9)! To znaczy zakupiony jako druga rzecz za 50% ceny. No ale 15 zł to też tanio :):):) Z Medicine / stacjonarnie.

Polecam Wam Kochani ciekawy filmik, który niedawno podrzuciła mi siostra. Dokładniej to prezentację Amy Webb, która w zabawny sposób pokazuje, jak złamała kod portali randkowych. Wychodzi na to, że miłość można sobie obliczyć 🙂

Facebook