Po-Weekendowe Cuda no58

Kredą malowane kartki świąteczne (1), plakaty czy papier opakunkowy skradły moje serce! Świetne! Z Lily & Val.
Na wyjątkowy świąteczny prezent ręcznie robiony – zestawy kawki Mocha Instant z Something Turquoise (2)! Proste do zrobienia. Gorzej z dostępnością takich probówek. Może dobrze się tu sprawdzą takie słoiczki jak w te z moich świątecznych aromatów do wina i gorącej czekolady? 🙂
Urocze prezentowe etykiety do ściągnięcia od Oana Befort (3).
Oryginalne dekoracje ogrodu z nasionkami dla ptaków z Henry Happend (4). Wyglądają cudownie. Zastanawiam się tylko nad ich praktyczną stronę, bo póki nasionka są zamarznięte w lodzie, to raczej to głodne ptaki musi irytować niż cieszyć… No, ale w końcu się przecież roztopią!
Pomysł na świąteczne wieńce i wianki na głowę ze świeżej żurawiny z Paper & Stitch (5).
Święta zaklęte w pierścieniu czyli śnieżna kula jako oryginalna biżuteria – super! (6)
Bardzo podoba mi się taka zastawa stołowa (7). Sztućce jedyne w swoim rodzaju! Może to jeszcze jesienne klimaty, ale i na zimę się nadadzą. Ze Style Me Pretty, zdjęcia Greg Finck.
Kiedyś, dawno już, pokazywałam Wam te nożyczki w Cudach, z jakiegoś zagranicznego sklepu! Ostatnio odkryłam je w Beads.pl (8) i już wiem, że przyniesie mi je aniołek pod choinkę!!! 
Po raz kolejny zachwycam się szklanymi ramkami (9)! No ale, jak tu się nie zachwycić jak tak pięknie wyglądają?!
Balerinki idealnie praktyczne (10) – do zwinięcia w małej torebeczce, w dobrym kolorze, do zabrania na całonocną imprezę i w każdą podróż. Jeśli ktoś wie, czy w Polsce są jakoś dostępne – proszę o cynk 🙂

Na zakupy ciekawie (11), na prezent, na co dzień.
Wszystkich, którzy jeszcze nie wzięli udziału zapraszam do Wielkiego Świątecznego Lili Konkursu – TUTAJ! Bawimy się do Wigilii! 

Na koniec tym razem chciałabym pokazać Wam kilka nowości, które ostatnio wdzięczą się do mnie w łazience, a o których warto wspomnieć jeszcze przed Świętami, bo wszystkie świetnie nadają się na prezenty!

Całkiem nowiuteńka marka polskich naturalnych kosmetyków – Clochee zauroczyła mnie peelingiem pachnącym cynamonowymi ciasteczkami i serum z kwasem hialuronowym. Nowości z Kreta24.pl – maseczki i krem do rąk – uwielbiam! Jedne z lepszych mydełek jakie znam – Veggie Bubbles oraz dobrze zapowiadające się kosmetyki Make Me Bio. Zestawy idealne pod choinkę: pierniczkowe z The Body Shop, brzozowe i rokitnikowe z Sylveco i pachnące tropikami z Pure Fiji.
Facebook