W chmurach

Co rusz ostatnio natykam się na chmury… W różnej postaci. Te prawdziwe też wyjątkowo zwracały na siebie kilka dni temu uwagę. Sam motyw chmury jest doprawdy bardzo wdzięczny – uroczy, prosty i pasuje do wielu sytuacji. Nie wiem czy pamiętacie Przyjęcie Wesołej Chmurki z okazji pierwszych urodzin mojego dziecięcia – TUTAJ? Polecam wszystkim – odrobina papieru i nożyczki, a chmury same się tworzą!
Kiedyś, dawno temu, chmury tak bardzo mi się spodobały, że postanowiłam zostać klimatologiem i rozpoczęłam studia geograficzne. Wszystko więc przez bujanie w obłokach! Do teraz trzymam w domu atlas chmur, co jakiś czas zaglądam, a potem staram się nazywać te, które akurat suną w nieboskłonie. Ja po prostu bardzo chmury lubię!
Muszę więc i Wam pokazać kilka z ostatnio napotkanych chmur! A przy tej okazji, na końcu malutki pochmurny, piankowy przegląd! Kosmetyki w formie pianki zawsze kojarzyły mi się z chmurami 🙂
Mój hit – cloud pet czyli chmura jako zwierzątko towarzyszące na co dzień pewnej dziewczynie 🙂 Więcej zdjęć Michaela Casker znajdziecie TUTAJ!

Zdjęcia
 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10

1. Pianka do układania włosów z granatem i owocem goji Eco Cosmetics 

Formuła wzbogacona o owoce goji chroni i wzmacnia włosy przez cały dzień. Dają się one łatwo formować, pozostają jedwabiste, błyszczące i pełne witalności.
Nawilżająca i relaksująca, o delikatnym zapachu lawendy i tymianku.
Stworzona na bazie miodu, wyciągu z głogu, kocanki włoskiej, lawendy i
malwy nawilża, oczyszcza i odświeża.  
Cena: 46,90zł
Delikatna pianka oczyszczająca na bazie innowacyjnego botanicznego kwasu
hialuronowego. Pektynowy wyciąg z jabłek wysubtelnia wygląd
skóry i zapewnia jej zdrowy i świeży wygląd.
Cena: 82zł
Dwufazowa pianka do mycia twarzy oczyszcza skórę w delikatny sposób, jednocześnie ja pielęgnując . Łagodne substancje myjące nie podrażniają zmienionych zapalnie partii skóry.
Cena: 35,30zł
Z mięta i granatem. Hydrolat miętowy działa wzmacniająco oraz stabilizująco. Włosy zyskują dodatkowej objętości i dają się łatwo układać.
Cena: 29,90zł

Chmurka Today I am choosing happiness

 
Facebook