Po-Weekendowe Cuda no44

Nie mogę się napatrzyć na to pierwsze (1) zdjęcie. Wszystko mi się na nim podoba – począwszy od samego klimatu a skończywszy na połączeniu sweterka ze spódnicą i kaloszami. No i poprzez owce 🙂 Wspaniale angielskie! (PS dorwałam dzisiaj takie wysokie ocieplane kaloszki w Lidlu – uwielbiam je! 🙂
Zastawa idealna (2). Marzenie 🙂
Bardzo spodobała mi się ta (3) sesja do wrześniowego wydania Wallpaper Magazine (Paolo Roversi) i ta (4) do niemieckiego Vogue (Julia Noni).
Cudna bardzo prosta jesienna kompozycja (5). Muszę sama coś podobnego stworzyć!
Zauroczyły mnie nowości w sklepie Z potrzeby serca – zwłaszcza te zestawy do czekoladowego fondue (6) – czekolada mleczna z kokosem! Mniam!
Uwielbiacie książki i atmosferę bibliotek? To coś dla Was! Cud nad cudami – perfumy o zapachu biblioteki (7)! Ciekawa jestem bardzo jak pachną!
I kolejne roślinne kompozycje – zimowa i wiosenna (8). Już czuję wyzwanie 🙂
Pomysł na proste a oryginalne i niezwykle urocze podanie bagietek (9). Co bardzo fajne – te karteczki, którymi są opasane, możecie sobie sami wydrukować!
Kiedyś już Wam pokazywałam te woskowe zapachowe zawieszki. Ta w wersji jesiennej  (10) urzekła mnie całkowicie! Jeśli tylko pachnie tak samo pięknie jak wygląda…
Genialny sposób na ekspozycje roślinek (11)! Trochę jakby ze starej klasy szkolnej, nieco z muzeum, a całość tworzy przyjemną lekko vintage kompozycję!
Facebook