W roli głównej: Alphanova Bio Spray Przeciwsłoneczny dla dzieci z filtrem 30 + WYNIKI

Zapewne wiele z Was oczekuje na wyniki naszego konkursu z FEMI? Mam nadzieję, że tak, bo naliczyłam aż 210 zgłoszeń, za które bardzo Wam dziękuję. Mam nadzieję, że FEMI Was zainteresowało i zdecydujecie się wypróbować te kosmetyki. Tymczasem losowanie wyłoniło następujących zwycięzców…

1. Krem nawilżający Mus egzotyczny – Małgorzata Chrobak (fantazyjneupominki@) 
2. Olejek słoneczny Cocoa Samba – Karolina (lily.rose@)
3. Krem pod oczy Optimum – Magdalena N. (30plusblog@)

 Gratuluję i proszę o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl!

Tymczasem…

W końcu! W końcu od dłuższego czasu mamy wystarczająco dużo słońca, aby mógł się zaprezentować. W całej swej okazałości, ze wszystkimi wdziękami. W końcu mógł zaprzyjaźnić się z Różą i nie odstępować jej na krok. I w końcu wiemy, że możemy go Wam polecić bez dwóch zdań! Przed Wami dzisiaj w roli głównej Alphanova Bio Spray Przeciwsłoneczny dla dzieci z filtrem 30!

Lubią go rybki! Bo ma 100% składników naturalnych i 32% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego. I jest bezpieczny dla fauny i flory morskiej. Respektuje środowisko naturalne, będąc jednocześnie skutecznym filtrem ochronnym. Ma certyfikat Ecocert oraz Eko jakość roku 2012. Brzmi dobrze, prawda?
Ale czemu polubiliśmy się z nim z Różą? Bo ją po prostu chroni! Bo zabezpiecza moją małą córeczkę w delikatny i naturalny sposób przed promieniami słonecznymi. A z etykiety uśmiecha się do nas radosny żółw. 
Spray ma konsystencję lekkiego mleczka. Jak na filtr mineralny dosyć łatwo się rozsmarowuje i ładnie wchłania. Pozostawia jedynie lekką białą warstwę. Wzbogacony jest pielęgnacyjnymi składnikami, takimi jak aloes, olej jojoba czy tamanu. Dodatkowo zatem łagodzi i odżywia młodą skórę. 
Pachnie wakacjami! A przynajmniej tak ten zapach mi się kojarzy. Jest to ponoć wanilia monoi. Być może, bo nie wiem jak taka wanilia pachnie. Ale zapach jest przyjemny i subtelny.
Jedyne zastrzeżenie mam do pompki, która jest nieco kapryśna i dosyć dziwnie nam dozuje mleczko. Czasem pryśnie. Czasem główka wciśnie się za głęboko i nie da się przez chwilę prysnąć ponownie. Za to zadowolona jestem z ilości i wydajności. Buteleczka 125g starcza na naprawdę długo. Przez wszystkie ostatnie ciepłe dni zużyłyśmy mleczka naprawdę nie wiele. A przyznam się, że i ja czasem z niego skorzystam.
Jeśli więc zależy Wam zarówno na ochronie maluszków jak i bezpieczeństwie morskich żyjątek, warto zainwestować te kilkadziesiąt złotych!
Po więcej informacji o ochronie przeciwsłonecznej odsyłam Was do TEGO POSTA!
Dystrybutorem kosmetyków Alphanova jest Eco&More, a dostaniecie je np. tutaj – www.DomBezAlergii.com lub tutaj – ekomaluch.pl!
Facebook