Po-Weekendowe Cuda no14

Czuję się oszukana… Miała być odwilż po weekendzie, a tu nie widać nawet jej najmniejszych znaków. Śnieg sypie od rana, zimno okrutnie, smog w Krakowie na jednym z najwyższych poziomów… Ech…. ta zima…

Naklejka-miarka ze zwierzątkami (1)… Cudo!! Jak ktoś zobaczy taką w jakimś polskim sklepie, proszę o sygnałek:) Już widzę Różę wskazującą i naśladującą każdego zwierzaczka!
Naszukałam się takich płaskich, małych, silikonowych foremeczek (2) na zagranicznych stronach, a tu taka niespodzianka! Przez przypadek natknęłam się na te w naszym rodzimym sprapbookingowym sklepiku Na Strychu! Od Marthy Stewart. Urocze!
Żelkowy-misiowy żyrandol (3)! Genialny. Candelier – dzieło Kevina Champeny. Nie powisiałoby u mnie długo…
Chciałabym mieć toaletkę… toaletkę w ogóle! A co dopiero taką ładną (4). Świetne połączenie białej komody z lustrem i pustą ramą. Do tego kwiatowe obrazki, ozdobne butelki, góra kosmetyków i jest bosko! Z French Larkspur.
Zakupiłam sobie wczoraj kremik AA Eco z rokitnikiem (5). Łagodzący. Jestem go bardzo ciekawa. Szczególnie dlatego, że rokitnika uwielbiam! Używaliście już kosmetyków ekologicznej linii AA? Ja jeszcze nie:) Jak tylko przyjdzie, zabieram się do testowania!
Bardzo spodobały mi się prace misspaq (6). Są świetne!!

9 comments on Po-Weekendowe Cuda no14

 • Anna Bezler

  U nas co prawda nie sypie śniegiem, ale mrozik nadal nieco trzyma, za to jest megaśne słońce, aż oślepia. Tęsknię za wiosną.

 • ernestyna

  Żelkowy żyrandol :DDD <333 Powiesiłabym go sobie nad łózkiem i robiła chaps, chaps, chaps…:DDD

 • Anna

  Ojej, komu się chciało tyle misków nawlekać! A ile się przy tym musiał najesć;)

 • Miloyy

  Toaletka to moje marzenie, ale póki co w moim pokoju, który właśnie się remontuje taka nie stanie, bo mam za maało miejsca.. I nawet chciałam sobie zrobić, bo mam duże lustro z fajną ramą, ale no…gdzie? 😀 Ale marzę o tym, że w przyszłośći będę taką miała, nawet mój przyszły mąż pokazał mi gdzie mogłaby stać <3

  • lilinatura (author)

   Ech… u nas też z miejscem na bakier… Jak się kiedyś uda coś większego wybudować/kupić to toaletka będzie na pewno!

 • stref.

  Miałam z AA eco krem pod oczy, nawet się sprawdził:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook