Zmysłowe Mieszki Pod-Prysznicowe

Kochani,

Zacznę od wyników ostatniego szybkiego konkursu Sweet Kiss! 

Otóż… balsamy waniliowe powędrują do:
Marty – kgsmu
Plachaart
balsam czekoladowy do:
jaskolki
a balsam brzoskwiniowy do:
frau

Dziewczyny poproszę o dane do wysyłki na lilinatura@lilinatura.pl. Gratuluję:)

Poza dobrymi wiadomościami dla powyższych miłych pań, mam dla Was prościutki przepis na wspaniałe doznania prysznicowe. Posiadacze prysznica czują się nieco dyskryminowani na moim blogu, bo co chwilę wymyślam coś do kąpieli, do wanny. Więc proszę bardzo – aromatyczne mieszki przeniosą i Was do orzeźwiającego SPA! A zwykły codzienny prysznic stanie się nie lada przyjemnością!
Dzisiaj proponuje Wam mocno energetyzujące, antydepresyjne i stymulujące mieszki cytrusowe, pełne olejku pomarańczowego i cytrynowego. Bo to właśnie głównie o zapach i aromatyczną gorącą parę chodzi! Taki mieszek wiesza się bowiem na prysznicu, tak, aby nie był wystawiony bezpośrednio pod strumień wody, a jedynie co jakiś czas o niego zahaczał. Delikatne musowanie wewnątrz mieszka oraz kłęby gorącej pary będą stopniowo uwalniać olejki eteryczne i roznosić je po całej kabinie.

Mieszek jest dosyć twardy, ale możecie go wykorzystać także do masażu i oczyszczania ciała podczas brania prysznica. Wystarczy owinąć wstążkę wokół nadgarstka i kolistymi mocnymi ruchami przesuwać mieszek po skórze. Dzięki zawartości oleju, skóra stanie się przyjemnie lekko natłuszczona, a zapach cytrusów pozostanie z Wami na dłużej.
Do wykonania Zmysłowego Mieszka Pod-Prysznicowego przygotujcie:
  • 40g sody oczyszczonej
  • 20g kwasku cytrynowego
  • łyżeczkę oleju z pestek winogron lub innego
  • 15 kropelek olejku pomarańczowego
  • 10 kropelek olejku cytrynowego
  • gazę opatrunkową
  • wstążkę
Zmieszajcie dokładnie sodę, kwasek, olej i olejki. Z gazy wytnijcie kwadrat o boku mniej więcej 15cm. Na środku ułóżcie mieszaninę i zwińcie gazę tak, aby powstał mieszek.Wystający kikucik dobrze skręćcie i zawińcie niczym pętelkę. Przygotujcie sobie wstążkę. Zostawcie 15cm z jednej i drugiej strony, a środkiem mocno zawińcie mieszek.Wstążki zwiążcie tuż przy mieszku i na końcówkach, tak jak na zdjęciu. Sposób użycia – powyżej:) Miłego prysznica Wam życzę!
Facebook