Najbliższe warsztaty kosmetyki naturalnej

Kochani,

Na najbliższe warsztaty zapraszam mieszkańców Krakowa i okolic do Centrum Kultury Ruczaj! Ale to nie wszystko – jeszcze w kwietniu szykują się warsztaty w Meli-Melo w Krakowie (szczegóły wkrótce) oraz zamknięte, dla pracowników Interii. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić:)

Tymczasem zapraszam do CK Ruczaj na:

Wtorek, 17.04, godz. 19.30 – 21.00
Zaczynamy od początku czyli kosmetyka naturalna zaprasza do odkrywania swoich tajemnic!

Chcesz dowiedzieć się czym jest aromaterapia? Co kryje się w konwencjonalnych kosmetykach? Co to są kosmetyki ekologiczne i jak je odróżnić? Co doskonale sprawdzi się w pielęgnacji Twojego ciała? Przyjdź na warsztaty kosmetyki naturalnej! Przy okazji zrobisz własne niesamowite kosmetyki i zabierzesz je ze sobą do domu.

Zrobimy:

  •  musujący puder do kąpieli z kwiatami
  •  balsam do pielęgnacji ust
  •   peeling cukrowy malinowy do ciała

Wtorek, 24.04, godz. 19.30 – 21.00
Urocze prezenty naturalne dla najbliższych i dla siebie! Zobacz jak łatwo zrobić coś niesamowitego, co przyniesie dużo radości!
Zrobimy:

  •   cytrynowe świece do masażu
  •   ziołowe mieszki do kąpieli
  •    woreczki dobrych snów
23 maja (środa), godz. 17:15-18:45
Wyjątkowy warsztat dla mamy i dziecka – kolorowe smakowite mydlano – musujące babeczki do kąpieli!  
Zapraszamy do zabawy kolorowymi kremami mydlanymi, smakowitymi musującymi babeczkami i czekoladowymi posypkami. Razem stworzycie niesamowite babeczki do kąpieli i spędzicie kreatywnie wspólny czas. Cudowna zabawa gwarantowana! Wszystkie babeczki zabierzecie do domu, aby móc się nimi cieszyć w zaciszu łazienki. 
Szczegóły i zapisy TUTAJ

 

Facebook