W roli głównej – BIO2YOU Organiczny Scrub do Twarzy z rokitnikiem

Kochani,

Niniejszym przedstawiam Wam…

Markę BIO2YOU już Wam opisywałam. W kilku słowach więc przypomnę, że są to najwyższej jakości organiczne kosmetyki oparte na dobroczynnych właściwościach rokitnika. Ale rokitnik to nie jedyne ich dobrodziejstwo. Każdy produkt jest perełką, złożoną z wielu darów natury, które wspaniale pielęgnują naszą buzię. Moim stanowczym typem jest Organiczny Krem Odżywczy z rokitnikiem i panthenolem. Używałam i wierzcie mi – super. 
Tym razem chciałabym Wam przedstawić BIO2YOU Organiczny Scrub do Twarzy z rokitnikiem.Właśnie kończę moje pierwsze opakowanie i jestem bardzo zadowolona. 
Kilka słów od producenta:
„Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka pozostawiając skórę właściwie zrównoważoną, oczyszczoną, miękką, gładką i rozświetloną. 
Zawiera: masło shea, olej jojoba i olej z migdałów, które zmiękczają i satynowo wygładzają skórę, ekstrakty z cytryny i krwawnika pospolitego, które rozjaśniają przebarwienia, granulki roślinne ułatwiające złuszczanie i wymianę komórek naskórka na nowe oraz olej z rokitnika, który regeneruje i rewitalizuje skórę i witaminę E, która utrzymuje jej młody wygląd.”
Faktycznie, scrub nie tylko dokładnie usuwa martwy naskórek, ale także bardzo przyjemnie pielęgnuje. Buzia jest naprawdę rozświetlona i gładka. Scrub ma widoczne drobinki ścierające i lekki przyjemny zapach.  Należy do dosyć bardzo ziarnistych peelingów i za to go sobie cenię. Stosuję go dwa razy w tygodniu. Efekty są widoczne:) Polecam!
Wszystkie kosmetyki rokitnikowej marki BIO2YOU znajdziecie w Lili-  TUTAJ!
Facebook