Po-Weekendowe Cuda no59 – edycja noworoczna

Karnawał czas zacząć! I bez znaczenia jest to, czy wybieracie się na prawdziwy najprawdziwszy bal, domówkę z przyjaciółmi, do klubu, na Rynek w Krakowie czy pod kocyk z bliską osobą, psem czy po prostu ulubionym filmem – warto się szczególnie przygotować! Mam dla Was kilka inspiracji sylwestrowych i noworocznych!
Zaczynamy od prawdziwego cuda – domowej waty cukrowej (1)! A raczej wariacji na jej temat, bo nie jest taka lekka i puszysta, jak ta prosto z maszyny. Warto wypróbować i podać gościom jako oryginalny smakołyk. Z Cooking Books.
Do ozdoby – balony (2)! Ale tym razem nieco inaczej – malowane!
A może baloniki wypełnić kolorowym konfetti (3)? A o północy wszystkie potraktować szpileczką? 🙂
Prosty sposób na sylwestrową dekorację stołu – tace wyłożone papierem do pakowania (4)! Z House of Earnest.
Postanowienie noworoczne (5)! Do powieszenia na ścianie, żeby nie zapomnieć! Uśmiechać się częściej, denerwować rzadziej.
Czas na picie szampana i tańczenie na stole (6)!!!!
Do ściągnięcia i wydrukowania – kalendarz nieco inny – kalendarz nastrojów (7)! Cudny! Do zaznaczania Waszych humorków każdego dnia 2014 roku. Z Funkytime!
Szykuje się babski sylwester lub karnawałowa impreza? Może dobrym pomysłem będzie wspólne sporządzenie pachnących balsamów do ust (8)! Na Zachodzie można już nawet zakupić specjalne zestawy imprezowe półproduktów i opakowań. Pomysł genialny!
Do miętowych balsamów – miętowy sernik (9)! Czekoladowo-miętowy! O leśnym kuszącym wyglądzie! Zaskoczy wszystkich gości! Ze Sprinkle Bakes.
Przeurocze torebeczki (10), które można samemu zrobić w domku i zaprać na każdą zabawę. Z Felow Felow.
Czego nie może zabraknąć każdej kobiecie w karnawale? Biżuterii!!! Mam więc dwa pomysły na zrobienie cudnych bransoletek – delikatnych z kamieniem (11) z Henry Happened oraz szalonych kolorowych z mulinki i koralików (12) z HonestlyWTF.
Świetne ścienne kalendarze autorstwa KOKO by HOKO – szary z ptaszkiem (13) oraz diamentowy (13).
A dla kobiety romantycznej – kwiatowe kalendarzowe cudo (14) z papirell.
Szampańskiej zabawy!!

 

Facebook