Dwa zaproszenia – Lawendowy Dom i Festiwal Rzeczy Dobrych

Kochani,

Dzisiaj, z całego serca, chciałabym Was zaprosić… najpierw do zapoznania się z najnowszym numerem Lawendowego Domu, a następnie do udziału w Festiwalu Rzeczy Dobrych!

Lawendowy Dom jest cudownym kwartalnikiem dostępnym on-line, który już pewnie większość z Was zna. Uwielbiam tą stylistykę, kolory i jakość! Wczoraj była premiera wydania zimowego i znowuż trzeba stwierdzić, że jest przepiękny, pełen inspiracji i pozytywnej energii. Zapraszam Was TUTAJ

Festiwal Rzeczy Dobrych jest jedną z tych inicjatyw, które zawsze warto popierać! Odbędzie się 11 grudnia w Krakowie w Centrum Kultury Ruczaj. Będzie okazją do zapoznania się z niezwykłymi twórcami i ich dziełami. 
Autorzy festiwalu sami piszą tak:
„Czasem bywa tak, że między śniadaniem zjedzonym w biegu, czwartą kawą i korkiem na ulicy, a pospiesznym prysznicem wieczorem, pojawia się w nas tęsknota za życiem pełnym treści, życiem smakowanym, przeżywanym głębiej, lepiej, szczęśliwiej.
I mylimy się sądząc, że nie jest to dla nas osiągalne. Wszystko bowiem, czego potrzebujemy, jest całkiem blisko.
W przyrodzie, w ludziach, w nas samych.
Wystarczy tylko to zobaczyć. I pokazać światu.
Dlatego postanowiłyśmy stworzyć Festiwal Rzeczy Dobrych, podczas którego spotkają się ludzie i rzeczy, dzięki którym życie staje się piękniejsze.
Swoiste święto dobrego stylu, gustu i smaku. Miejsce dalekie od bylejakości, skupiające ludzi myślących, propagujące ideę harmonijnego, wartościowego, szczęśliwego życia.
Festiwal ma być miejscem wyjątkowym, gdzie gościć będziemy twórców którzy pokażą niezwykłe, piękne i pomysłowe dzieła własnych rąk, a także specjalistów z różnych dziedzin, którzy będą nas wspierać w odkrywaniu prawdziwego smaku życia.”
A podczas festiwalu będę miała okazję poprowadzić mały WARSZTACIK KOSMETYKI NATURALNEJ – ŚWIĘTA NATURALNE! Wykonamy:
  • Magiczną świąteczną sól do kąpieli
  • Piernikowy pył musujący
  • Cukrowy peeling różany i malinowy
Szczegóły TUTAJ, a na stronę festiwalu zapraszam TUTAJ!  
Facebook