Po-Weekendowe Cuda no23

Po nieco dłuższym weekendzie… 🙂

Cudowne ceramiczne-różyczkowe-koronkowe naszyjniki z literkami (1) skradły ostatnio moje serce! Pomysłowe, oryginalne i po prostu śliczne.
Urzekła mnie także ta biała bluzka z kolekcji Ulyana Sergeenko Couture Spring/Summer 2013 (2). Raczej niedostępna dla zwykłego śmiertelnika, no ale śliczna… może ktoś się zainspiruje:)
Wiosenny wianuszek z motylem i kwiatami polecam każdemu do wykonania (3). Z pewnością doda pozytywnego akcentu do każdego wnętrza!
Wygrałam niedawno na Facebooku nową książkę wydawnictwa a-ajurweda.pl „Ajurweda a uroda. Jak być pięknym” Melanie Sachs(4). Wprawdzie jestem na samym początku jej czytania, ale już mogę ją szczerze polecić wszystkim kosmetycznie-zakręconym! Sama dopiero będę zaczynać przygodę z ajurwedą i mam nadzieję, że i Wam coś niecoś przemycę. Książka jest skarbnicą przepisów, porad i mądrości rodem z dalekich Indii.
Prosty i świetny pomysł na oryginalne obrazki – nadruki na starych książkach (5)! Nie wymyśliłabym sama… Poza tym trochę szkoda książek… Ale wygląda to cudnie!
Najbardziej smakowite dzwonki do rowerów jakie w życiu widziałam (6)! Po prostu przepyszne! I od razu chce się jechać za horyzont…
Bardzo spodobały mi się bransoletki autorstwa Barbolety (7) – ta ze świnką w wielkim mieście w szczególności!
Na koniec przesyłam Wam wiosnę (8)!!! Wprawdzie jeszcze zeszłoroczną, no ale musimy ją jakoś zakląć! I wywołać!! A wraz z wiosną już wkrótce… wkrótce… ruszamy w Lili z niespodzianką – naturalnym plebiscytem. Mam nadzieję, że będziecie ze mną!

Facebook