Ostatnio zawodowo

Najwyższa pora, aby pokazać Wam kilka ciekawszych projektów, nad którymi pracowałam w ostatnim czasie. Tych, które tak ładnie wpisują mi się tu w klimat Lili, a którymi, po prostu chciałabym się z Wami podzielić.

Bo nie tylko na moją pracę zwracam dziś uwagę, ale także na doprawdy wspaniałe firmy i marki, z którymi mam zaszczyt współpracować! Każda z nich, każda z tych inicjatyw warta jest pokazania i rozgłosu.

Od czego więc zaczynamy?

Od kolorowego szaleństwa!

o!figa

Z Patrycją – twórczynią marki o!figa, współpracuję już dłuższy czas. Pokazywałam już Wam w listopadzie główne efekty naszych graficznych działań – zajrzyjcie TUTAJ.

Spieszę jednak donieść, że Patrycja niedawno wypuściła na rynek kolejny cudowny kosmetyk – Żel hialuronowy Piękna Trójca (a i kolejne planuje, ale o tym kiedy indziej!).

Uzupełniam więc portfolio o kolejną eksplozję kolorów!

Więcej na stronie o!figa


WHITE POCKET

O tej marce przepięknych pościeli pisałam już w Lili kilkukrotnie. Pokazywałam Wam też pościel z paprociami w naszej sypialni. Pozostaję więc wierną jej fanką.

A poza tym współpracuję z marką graficznie.

Chyba najładniejszym efektem tej współpracy jest katalog produktowy. Prosty, minimalistyczny, wypełniony pięknymi zdjęciami produktów marki, w pełni oddaje jej charakter. Jest przy tym czytelny, miły dla oka i po prostu – przyjemnie się go przegląda.

Polecam stronę White Pocket.


Zioła Obiecane Giławy 71

O tej niezwykłej, przepełnionej nagietkowym słońcem manufakturze również pisałam jakiś czas temu w Lili, prezentując efekty graficznej współpracy – TUTAJ.

Musicie jednak wiedzieć, że Kasia z Giław wypuściła kolejny produkt, którym jest kojący krem do rąk Nagie Dłonie!

W dwóch pojemnościach, dla każdego. Kasia mówi, że to najlepszy przyjaciel rąk na każdą porę roku.

Więcej znajdziecie na Facebooku Zioła Obiecane Gławy 71 – tam też możecie zakupić kosmetyki manufaktury.


CULUMNATURA®

Pamiętacie markę CULUMNATURA® , na której zaproszenie udałam się jesienią do jej siedziby w Austrii? O całej tej niezwykłej przygodzie pisałam w TYM wpisie.

Miałam niedawno przyjemność uczestniczyć w pewnym bardzo ważnym wydarzeniu dla marki – inauguracji współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu. Jest to pierwsza w Polsce taka współpraca CULUMNATURA® ze szkołą kształcącą młodych fryzjerów. Od tej pory będą mieli oni możliwość korzystać z wiedzy, zasobów i produktów marki, aby szkolić się w kierunku naturalnego fryzjerstwa.

Całą relację znajdziecie na stronie CULUMNATURA®, bardzo polecam.

Rozpoczęłam też współpracę z marką w zakresie social mediów. Zapraszam więc ciepło na Facebooka i Instagrama CULUMNATURA® !


Targi na zdrowie

23-24 lutego / Kraków

Miło mi poinformować, że zostałam patronem medialnym bardzo ciekawego krakowskiego wydarzenia – drugiej edycji Targów na zdrowie!

Spieszę więc z informacjami na ten temat od organizatorów!W dniach 23-24 lutego 2019 po raz kolejny cała Małopolska będzie miała okazję zapoznać się z nowościami branżowymi z zakresu zdrowego stylu życia. Firmy z całej Polski zapewnią różnorodność produktów i usług, które w sposób naturalny i ekologiczny pomogą zadbać o zdrowie w wielu sferach. Odwiedzający mają możliwość przetestować i zakupić kosmetyki naturalne, środki czystości, rośliny, odzież, produkty użytku domowego, certyfikowaną żywność ekologiczną oraz inne wyroby produkowane w duchu eko i fair trade. Eksperci zaś doradzą jak odpowiednie się odżywiać oraz pomogą dobrać indywidualny program ćwiczeń. Uzupełnieniem wiedzy prozdrowotnej będzie również udział w ciekawych prelekcjach i pokazach.

Odwiedzający będą mieli szansę skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji i porad. To świetna okazja, by sprawdzić stan swojego organizmu oraz uzyskać wiedzę w jaki sposób walczyć z negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych (np. smog) na nasze zdrowie.

Targi na Zdrowie będą pełne inspiracji i ekologicznych rozwiązań dla osób w każdym wieku. Jest to również miejsce spotkań producentów i dystrybutorów w celu nawiązywania współpracy.

Lokalizacja Centrum Targowego, w którym odbywają się Targi pozwalają na dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego punktu w Krakowie, przystanek KLIMECKIEGO. Natomiast bezpłatny parking pomieści ponad 700 samochodów.

W ciągu dwóch dni Targowych:

  • Znajdziesz tu naturalne kosmetyki najlepsze dla Twojego ciała.
  • Spróbujesz ekologicznej, nieprzetworzonej żywności.
  • Sprawdzisz jak korzystać z ekoproduktów w swoim otoczeniu.
  • Poznasz całkiem nowe produkty i eko rozwiązania.
  • Dowiesz się jaką dietę dostosować do siebie.
  • Eksperci dokonają specjalistycznej oceny stanu Twojego organizmu.

Data: 23-24 lutego 2019 Godziny: 10:00 – 17:00
Miejsce: Centrum Targowe Chemobudowa Kraków, ul Klimeckiego 14

Więcej znajdziecie na stronie i Facebooku targów.
Zapraszam do mojego portfolio
>> LILI CREATIVE <<

Facebook