Zauroczona: Houtique

Kiedy tylko natknęłam się na projekty hiszpańskiego studia rodem z Walencji – Houtique, od razu wiedziałam, że je Wam pokażę! Zawierają w sobie dokładnie to, co mi w duszy gra i już bardzo żałuję, że nie będę miała takich krzeseł czy lamp we własnym mieszkaniu… Tak w ogóle muszę stwierdzić, że hiszpański, współczesny design jest tak cudowny, tak charakterystyczny, tak bardzo zapada w pamięć! Uwielbiam!

Houtique to marka, specjalizująca się profesjonalnych projektach, które mają w zamyśle stać się jednocześnie kultowe i ponadczasowe, z nutą dobrego nastroju i powiewem świeżości. Mają zmieniać przestrzeń w wyjątkowe przeżycie.

Sami przyznajcie, że poniższe projekty właśnie takie są. Zwróćcie uwagę na piękną ich aranżację, zapadające w serce kolory i tę ogromna radość tworzenia, która bije z każdego detalu. Na to, jak autorzy bawią się formą i znanymi, industrialnymi wręcz materiałami, zamieniając je w sztukę użytkową o niezaprzeczalnych walorach artystycznych, jednocześnie nie tracąc na praktyczności.

Do zakochania!

Polecam Wam stronę houtique.es!

 

Facebook