III Wiosenny Lili Plebiscyt na Najlepsze Kosmetyki Naturalne – etap I zgłaszanie kosmetyków

Wiosna przyszła, pora ruszać z trzecią już edycją Wiosennego Lili Plebiscytu na Najlepsze Kosmetyki Naturalne!

 

 

W tym roku po raz kolejny zaproszę Was do zabawy i współtworzenia ze mną wyjątkowej listy najlepszych kosmetyków naturalnych dostępnych na naszym rynku! Stwórzmy ponownie jedyny taki przewodnik dla osób zakochanych w naturalnej pielęgnacji! Pomóżmy sobie i innym wybierać dobre i sprawdzone kosmetyki!

Liczę na Was i Wasze doświadczenie!

Na początek jednak zapraszam do przejrzenia poprzednich edycji! Działo się! Oj, działo! Kliknijcie TUTAJ!

W tym roku, jak i w poprzednich, będziemy wybierać najlepsze kosmetyki naturalne, które otrzymają tytuł Lili Naj 2015, w 5 kategoriach!

  • Twarz (pielęgnacja i makijaż)
  • Ciało (balsamy, masła, dłonie, stopy, oleje, depilacja, dezodoranty, przeciwsłonecznie, itp.)
  • Kąpiel (kąpielo-umilacze, w tym także peelingi, żele pod prysznic, itp.)
  • Włosy (szampony, odżywki, maski, farby, itp.)
  • Dzieci (pielęgnacja najmłodszych oraz młodych i przyszłych mam)

 

Proszę Was o propozycję choćby jednego ulubionego kosmetyku, o podanie marki/producenta oraz konkretnej
nazwy W FORMULARZU NA KOŃCU TEGO POSTA. Wszystkie osoby, które zgłoszą ulubiony naturalny kosmetyk, wezmą udział w losowaniu nagrody z Lili in the Garden!
Jedna osoba może zaproponować swoich kandydatów jedynie raz, ale może zaproponować ich dowolną ilość (minimum jeden kosmetyk).

Pamiętajcie, że w plebiscycie biorą udział kosmetyki naturalne. Jeśli nie jesteście pewni, czy dany kosmetyk jest naturalnych – wpiszcie go, a ja postaram się go określić. Marki, które mają w swojej ofercie produkty naturalne, zazwyczaj o tym informują (choć niektóre niestety na wyrost). Dopuszczam użycie w kosmetyku niewielkiej ilości produktów nienaturalnych, konserwantów czy aromatu. W kosmetykach na pewno nie mogą znaleźć się oleje mineralne, SLS i SLES, parabeny, PEG-i, MEA/DEA/TEA, chemiczne filtry, nie mogą być testowane na zwierzętach.
Spośród zgłoszonych propozycji wybiorę po 10 kosmetyków w każdej kategorii, które wezmą udział  plebiscytowym głosowaniu w II etapie. Będę się kierować własnym doświadczeniem i możliwie obiektywnym rozeznaniem w rynku, ale w głównej mierze ilością Waszych głosów na daną markę lub produkt. Jedynie ja i Wy macie wpływ na przebieg plebiscytu. Z konkursu będę wyłączać produkty, przy których zauważę zachowania nie fair. W jednej kategorii znajdzie się maksymalnie jeden kosmetyk każdej z marek, marki jednak mogą się powtarzać w różnych kategoriach.
Na Wasze zgłoszenia czekam do środy 8 kwietnia 2015. Drugi etap, głosowanie plebiscytowe, ruszy wkrótce potem, a wraz z nim konkurs ze wspaniałymi nagrodami marek Biolaven Organic, Ecolore i Phenome!

 

Zgłaszajcie się W FORMULARZU PONIŻEJ – na końcu tego posta!

Spośród wszystkich osób, które poprawnie zgłoszą swoje propozycje plebiscytowe oraz wpiszą swoje imię lub nick i adres mailowy, wylosuję jeden z naszyjników Lili in the Garden z kolekcji Stay Simple! Będzie to dowolnie wybrany naszyjnik (według dostępności) o wybranej długości łańcuszka. Już teraz możecie wybrać swoją zawieszkę – Lili in the Garden.

Zwycięzcę ogłoszę w poście z II etapem plebiscytu. Na zgłoszenie z adresem do wysyłki będe czekała 10 dni. Wysyłka na terenie kraju.

Zapraszam do przesyłania propozycji!

Facebook