Zauroczona: Ziołowy Zakątek

Są takie miejsca… No właśnie… takie miejsca, gdzie od razu widać, że warto zaglądać, że będzie sympatycznie, że będzie interesująco, ciepło, kolorowo i z pomysłem. Może część z Was zna już Ziołowy Zakątek. Reszcie bardzo polecam, bo sama jestem wręcz zauroczona.
W Klaudynie widać pasję, szczerą radość życia i odkrywania. Czym wyróżnia się Ziołowy Zakątek? Jest to miejsce, w którym odnajdziecie i przepisy kulinarne i kosmetyczne i porady dotyczące tradycyjnego przygotowywania mięs, serów czy nalewek, ciekawostki ziołowe, inspiracje ogrodnicze i jeszcze wiele wiele innych różności. Wszystko opatrzone jest pięknymi fotografiami oraz, co chyba tutaj najważniejsze, naprawdę porządną dawką wiedzy. Autorka bowiem przykłada dużą wagę do rzeczowej, ale też możliwie interesującej informacji.
A ja Klaudynie zazdroszczę! Muszę się Wam grzecznie tu przyznać. Spełnia ona właśnie jedno z moich marzeń – kończy pisać książkę o kosmetykach naturalnych! Cudownie, prawda? Z tego, co podczytuję, będzie to naprawdę wartościowa pozycja. Trzymam więc kciuki, zazdroszczę dalej i już nie mogę się doczekać premiery.

Was natomiast odsyłam do Ziołowego Zakątka. Poniżej mała zachęta.

Facebook