Po-Weekendowe Cuda no56

Na magiczne, śnieżne, niemal elfickie święta! Zauroczyły mnie te te dekoracje z Anthropologie. A całkowicie skradł serce ten talerz 🙂 (1, 2, 3, 4)
Zobaczyłam i musiałam pokazać 🙂 Ekologiczne w pełni saszetki zapachowe do szafy z naturalnymi roślinnymi ekstraktami (5). Kuszą mnie owoce cytrusowe albo leśne 🙂 
Ach, i jeszcze muszę dodać, że rozmawiałam sobie ostatnio z Panią Anią z ItalBioEco.pl, która funduje nam kilka zestawów na świąteczny konkurs i postanowiła też zaproponować Wam w okresie świątecznym 15% rabatu na kod Lili 🙂
Poproszę! Oba najlepiej 🙂 Ciemny robaczkowy naszyjnik (6) i nieco barokowy zielony (7) bardzo mi się podobają!
Przepiękne są te świąteczne kartki! Gdybym sama wysyłała, z pewnością wybrałabym właśnie takie! Szyszkowa (8) i leśna (9) kartka z z Etsy.com.
Kalendarz (10) z tego samego wspaniałego sklepiku to też cudo niebywałe!
Jeszcze jesienne pomysły na gruszki w czekoladzie i jabłkowe dekory (11). Urocze! Z Green Wedding Shoes, zdjęcia Nakalan McKay Photography i Kira Noble.
Pewnie zdążyliście już zauważyć, że w Lili powstaje mój mały Katalog Prezentów! Mamy już coś niecoś dla dzieci i dekoracje. Już wkrótce zapraszam na pomysły dla niego i kilka wersji dla niej 🙂 Całość połączoną znajdziecie TUTAJ.
 

Miłego tygodnia!

Facebook