Po-Weekendowwe Cuda no50

Ojej ojej to już 50 raz! Niesamowite! Oby do setki 🙂

Jesienne urodziny? Takie jadalne dekoracje w kształcie piór (1) idealnie przyozdobią tort! W dodatku przygotowane z dbałością o ekologiczny skład. Dla mnie bomba 🙂
Jedna z najładniejszych, bardzo kobiecych jesiennych sesji kolekcji sklepu odzieżowego (2) 🙂 Autorstwa Brandona Kidd dla Ruche, kolekcja Greeting Autumn.
Ponoć hit. Już kilka razy widziałam, jak go chwalono w internecie. Ktoś próbował? Krem BB 5w1 od SO’BIO (3). Tutaj z ecoKraina.
T-shirt idealny dla mnie (4) 🙂 Z Decobazaar, projektant: Studio Agama.
Cudowne roślinne printy –  malowany od Katie Vernon (5) oraz vintage z LEIF (6).
Do zrobienia jesienią  – chyba sama się skuszę! Dynia w koronce! Ozdoba zarazem delikatna i mocna 🙂 Z Allyson Baked Design (7).
Jak nie zgubić przepisu na dobre ciasto? Już wiem! Sprawić sobie formę z gotowcem 😛 (8).
Jedna z ciekawszych instalacji jakie widziałam. A do tego świetna reklama restauracji Rayen w Madrycie. Autorstwa grupy Fos (9).
Kochani, mam też dla Was dwa filmiki, które ostatnio codziennie nam towarzyszą 🙂 Odkąd mąż mój pokazał mi w Strumykach po raz pierwszy „lisa”, jestem pod ogromnym wrażeniem i zachwytem dla poczucia humoru norweskich braci z grupy Ylvis.

Tak, tak, wiem, że większość z Was już to widziała, część nie ogarnia, część uważa za totalny idiotyzm 🙂 Ale co mi tam – uwielbiamy liska, który na końcu zaczyna śpiewać. Kto nie widział, niech włączy głośniki i się uśmiechnie 🙂

Hitem mojego męża jest Stonehange 🙂 – zobaczcie koniecznie TUTAJ!

Wspaniałego tygodnia!

Facebook