Ja i mały tutorial na Halloween

Obchodzicie Halloween? Ja do tej pory po prostu nie miałam okazji. Ale tym razem postanowiłam się troszkę zabawić i już teraz przygotować i pokazać Wam moje halloweenowe oblicze! Przy okazji zapraszam do zabawy i Was. 
Wystarczy wybrać swoje zdjęcie, a potem uruchomić bezpłatny program PicMonkey.com i wyobraźnię! Twórcy PicMonkey udostępnili całe mnóstwo funkcji do obróbki zdjęć rodem z horroru. I chociaż nie wychodzi się może po takiej obróbce szczególnie atrakcyjnie, to jestem pod wrażeniem możliwości jakie ten program daje. A na dodatek wszystko jest bardzo proste.
Aby rozpocząć zabawę, wejdźcie na stronę główna picmonkey.com, a następnie kliknijcie „Edit a photo”. Nastęnie wybierzcie zdjęcie, które będziecie zmieniać. Pojawi się Wam ono na środku, a po jego lewej stronie będzie menu z wszystkimi funkcjami dostępnymi w programie. Na samym dole znajduje się wizerunek dyni z napisem „New”. To tam trzeba kliknąć.Do wyboru macie sześć różnych opcji zabawy – wampiry, zombi, dzień śmierci, czarownice, demony i jeden zabawny „trick or treat”. Każda z opcji pomoże Wam zmienić swoje oblicze według tradycyjnego schematu, utrwalonego głównie dzięki amerykańskim filmom. I tak na przykład, po wybraniu opcji „wampiry”, za pomocą pędzla zmienicie odcień skóry, dodacie cienie pod oczami, wystające żyły, zmienicie wyraz oczu, dodacie kły i krew, przeobrazicie całą kolorystykę zdjęcia na mroczniejszą, wykorzystacie jedną z tajemnych tekstur, a na koniec umieścicie złowrogi tekst. Dla mnie bomba! 
Posiedziałam sobie chwilę bawiąc się możliwościami programu i muszę przyznać, że choć wyszłam upiornie to jestem z siebie dumna:) Czasu do Halloween jeszcze trochę mamy, ale polecam już teraz!
Facebook